SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na sygnale 3 sezon. Martyna nie odzyska głosu?

Na sygnale 3 sezon. Martyna nie odzyska głosu?

15.09.2015, godz. 16:30
Na sygnale 3 sezon odc. 67. Martyna (Monika Mazur)
Na sygnale 3 sezon odc. 67. Martyna (Monika Mazur) foto: ©ARTRAMA

Martyna (Monika Mazur) z "Na sygnale" cudem uniknęła śmierci po wybuchu miny, ale obrażenia jakich doznała były tak poważne, że grozi jej utrata głosu. W 67 odcinku 3 sezonu "Na sygnale" od operacji Martyny mija kilka długich godzin, ale ratowniczka ze szpitala w Leśnej Górze wciąż nie odzyskuje głosu. Czy powróci w końcu do zdrowia i będzie mówić?

"Na sygnale" 3 sezon odcinek 67 (odc. 15) - środa, 16.09.2015, o godz. 21.45 w TVP2

Martyna, ciężko ranna w szyję po wybuchu miny, musiała poddać się operacji. Anna Reiter  (Lea Oleksiak) i Michał Sambor (Radosław Krzyżowski) usunęli jej odłamka ładunku wybuchowego z podgłośni. Lekarze z Leśnej Góry  zrobili wszystko, co w ich mocy, by uratować Martynie życie, ale nie mają żadnych gwarancji, że dziewczyna będzie mówić.

Patrz: Na sygnale. Monika Mazur na prezentacji jesiennej ramówki TVP 2015

W 67 odcinku 3 sezonu "Na sygnale" Wiktor zagląda na oddział i posyła Martynie ciepły uśmiech: – Rozmawiałem z Samborem... Zrobili ci badania.

A Martyna ze łzami w oczach sięga po kartę papieru, na której pisze z wściekłością: "WIEM. MAM PORAŻONE STRUNY GŁOSOWE". Doktor Banach próbuje pocieszyć koleżankę. – Wynik jest niejasny... Trzeba poczekać, aż ustąpi obrzęk uciskający nerw... Martynka, spokojnie...

Zobacz: Na sygnale - streszczenia wszystkich odcinków

Jednak ratowniczka wie, że sytuacja jest poważna i być może nie odzyska mowy. – NIGDY JUŻ NIE BĘDĘ MÓWIĆ?
Martyna, nie ma takiego słowa jak „nigdy”! Zrobimy wszystko, by cię z tego wyciągnąć. Będzie dobrze - wzruszony doktor Banach mocno przytula dziewczynę ramionami. Jednak w głębi serca też czuje strach. Czy Martyna będzie znowu mówić? I powróci do pracy w pogotowiu ratunkowych w Leśnej Górze?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: