SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na noże. ZWIASTUN. Wojna kucharzy w nowym serialu TVN. Tak walczą ze sobą Wojciech Zieliński i Piotr Stramowski

Na noże. ZWIASTUN. Wojna kucharzy w nowym serialu TVN. Tak walczą ze sobą Wojciech Zieliński i Piotr Stramowski

27.07.2016, godz. 10:40
Na noże. Jacek (Wojciech Zieliński), Wiola (Weronika Książkiewicz), Darek (Piotr Stramowski), Zuza (Joanna Jarmołowicz)
Na noże. Jacek (Wojciech Zieliński), Wiola (Weronika Książkiewicz), Darek (Piotr Stramowski), Zuza (Joanna Jarmołowicz) foto: TVN/X-NEWS

Zwiastun "Na noże", nowego serialu w TVN, który widzowie zobaczą od września 2016, nie pozostawia wątpliwości, że ta kulinarna produkcja z Wojciechem Zielińskim, Piotrem Stramowskim i Weroniką Książkiewicz w rolach głównych może być hitem jesiennej ramówki. Zapowiedź "Na noże" nie tylko zaostrza apetyty widzów na więcej, ale także kreśli konflikt jaki rozegra się między głównymi bohaterami - szefami kuchni Jackiem i Darkiem.

"Na noże" nowy serial w TVN od września 2016

O czym jest serial "Na noże", którego premiera już jesienią 2016 w TVN? To kulinarna opowieść o marzeniach ambitnego kucharza Jacka (Wojciech Zieliński), który stawia wszystko na jedną kartę i otwiera restaurację. 33-letni Jacek jest mistrzem w kuchni, który  doskonale wie, że w gorącej branży kulinarnej, by nie spłonąć w ogniu rywalizacji, trzeba umieć walczyć o swoje.

Patrz: Na noże. Piotr Stramowski żeni się z Katarzyną Warnke. Ślub po wakacjach

Obdarzony smakiem, talenem i pasją szef kuchni z dnia na dzień wywraca swoje życie do góry nogami. Tym samym rozpoczyna ostrą rywalizację ze znanym kucharzem innej restauracji – Darkiem (Piotr Stramowski). Tak zaczyna się wojna dwóch szefów, którą widzowie będą śledzić w kolejnych odcinkach seriali "Na noże".

Oprócz dwóch zdolnych kucharzy główną bohaterką "Na noże" jest jeszcze ona - Wiola (Weronika Książkiewicz) atrakcyjna, ambitna i racjonalna menedżerka restauracji Jacka, a zarazem jego była ukochana, która wpada w oko Darkowi.

Przeczytaj: Na noże. Kucharze Jacek i Darek będą walczyć o Wiolę

"Na noże" - obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu TVN?

Jacek - Wojciech Zieliński,
Wiola - Weronika Książkiewicz,
Darek - Piotr Stramowski,
Zuza - Joanna Jarmołowicz,
Patryk - Piotr Głowacki,
Magda, żona Patryka - Dominika Kluźniak,
Serafin - Antoni Pawlicki,
babcia Janina - Elżbieta Kępińska.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN serialu "Na noże" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: