SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na noże. Zuza całuje Jacka - ZWIASTUN 5 odcinka

Na noże. Zuza całuje Jacka - ZWIASTUN 5 odcinka

02.10.2016, godz. 14:00
Na noże odc. 5. Jacek (Wojciech Zieliński), Zuza (Joanna Jarmołowicz)
Na noże odc. 5. Jacek (Wojciech Zieliński), Zuza (Joanna Jarmołowicz) foto:

Para głównych bohaterów serialu "Na noże" o krok od romansu. Zuza Gładysz (Joanna Jarmołowicz) od  dawna jest zakochana w Jacku (Wojciech Zieliński), ale ukrywa swoje uczucia przed przyjacielem. W 5 odcinku "Na noże" daje się jednak ponieść emocjom. Ich relacja staje się coraz bliższa. Pod wpływem emocji Zuza całuje Jacka, a później spędza z nim noc...

"Na noże" odcinek 5 - niedziela, 2.10.2016, o godz. 21.30 w TVN

Otwarcie "Bistro u Antoniego" zakończyło się sukcesem, ale restuarcja, którą szefuje Jacek Majchrzak musi cały czas walczyć o klientów. Okazją na promocję bistro Jacka, Zuzy i Patryka (Piotr Głowacki) jest pozyskanie do grona stałych gości znanych nazwisk. W 5 odcinku "Na noże" nieoczekiwanie w "Bistro u Antoniego" pojawia się Ines (Katarzyna Warnke), wielka gwiazda sceny muzycznej.

Patrz: Na noże. Aktorzy, bohaterowie, obsada. Kto jest kim w nowym serialu TVN?

Patryk zdaje sobie sprawę, że wizyta takiej divy może bardzo pomóc ich restauracji i przekonuje Jacka, że jeśli chcą mieć więcej gości, muszą wykorzystać wizytę celebrytki. Ines jest pod wielkim wrażeniem Majchrzaka. I nie tylko kulinarnym, ale i osobistym. Już podczas pierwszegp spotkania flirtuje z kucharzem.

Zobacz: Na noże online za darmo wszystkie odcinki

Aby lepiej poznać utalentowanego szefa kuchni postanawia urządzić w bistro swoje urodziny. W trakcie przygotowań w restauracji wybucha pożar. Relacja Zuzy i Jacka staje się coraz bliższa.

W 5 odcinku "Na noże" podczas romantycznego tańca w restauracji przekraczają granice przyjaźni. Wspólne plany i bliskość sprawiają, że para co raz lepiej czuje się w swoim towarzystwie. Pod wpływem emocji Zuza całuje ukochanego. Jacek nie protestuje i para spędza ze sobą noc. Ale czy seks stanie się początkiem ich romansu?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 5 odcinka "Na noże" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: