SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na noże. Znamy szczegóły najnowszej produkcji TVN - ZWIASTUN

Na noże. Znamy szczegóły najnowszej produkcji TVN - ZWIASTUN

02.08.2016, godz. 21:00
Na noże. Jacek (Wojciech Zieliński), Wiola (Weronika Książkiewicz), Darek (Piotr Stramowski), Zuza (Joanna Jarmołowicz)
Na noże. Jacek (Wojciech Zieliński), Wiola (Weronika Książkiewicz), Darek (Piotr Stramowski), Zuza (Joanna Jarmołowicz) foto: TVN/X-NEWS

"Na noże" będzie hitem jesiennej ramówki TVN 2016! Gorąca atmosfera, walka z czasem i ogromna adrenalina, to codzienność zawodowych szefów kuchni. W tej piekielnej branży nie ma miejsca nawet na najmniejsze potknięcie. „Na noże” to pierwszy serial pokazujący kulisy ich pracy, oparty na autorskim scenariuszu TVN. Jego główny bohater, Jacek Majchrzak (Wojciech Zieliński), to niezwykle utalentowany kucharz, obdarzony wyjątkowym zmysłem i smakiem. Zobaczcie zwiastun serialu "Na noże" i sprawdźcie, co się wydarzy!

"Na noże" nowy serial w TVN od września 2016

Jacek Majchrzak to trzydziestolatek, którego poznamy w najlepszym momencie jego kulinarnej kariery - gdy podejmuje decyzję, aby postawić wszystko na jedna kartę. Zamyka za sobą drzwi renomowanej restauracji. Porzuca także piękną i zmysłową Wiolę (Weronika Książkiewicz), menadżerkę, do tej pory także swoją życiową partnerkę. Ma prosty przepis na nowy etap w swoim życiu: zero kompromisów. Teraz liczą się tylko jego marzenia i zasady. Jak mu to wyjdzie?

Zobacz: Na noże. Piotr Stramowski żeni się z Katarzyną Warnke. Ślub po wakacjach

By zrealizować swój plan, Jacek musi zdobyć pieniądze na nowy lokal. Nie może jednak liczyć na wsparcie rodziny. Jego surowy ojciec, Marian Majchrzak (Jan Frycz) nigdy nie pogodził się z wyborem syna. Dla znanego i szanowanego profesora kardiologii, pasja Jacka jest jedynie wybrykiem niedojrzałego mężczyzny,a nie sposobem na życie.

Jacek może jednak liczyć na swoich oddanych współpracowników i przyjaciół – Zuzę (Joanna Jarmołowicz) oraz Patryka (Piotr Głowacki). Wraz z nimi otwiera wymarzoną restaurację. Świat kuchni to przede wszystkim ostra rywalizacja i gorycz niejednej porażki. Tu wygrywa najlepszy. Otwierając własne bistro Jacek staje do walki ze swoim rywalem – Darkiem (Piotr Stramowski), miłośnikiem wyrafinowanej kuchni molekularnej.

Przeczytaj: Na noże. Kucharze Jacek i Darek będą walczyć o Wiolę

Darek Zimoląg, czyli Dario Boretti jest żądnym sukcesu i sławy kucharzem, który zrobi wszystko, aby stać się numerem jeden w kulinarnym świecie. Tak rozpoczyna się starcie dwóch szefów kuchni. Każdy z nich ma swoją wizję, swoje smaki i swoją metodę na sukces. Czy podążanie za własnymi marzeniami przyniesie Jackowi nie tylko sukces, ale również długo wyczekiwane szczęście i wewnętrzną harmonię? Czy w wymagającym całkowitego poświęcenia świecie znajdzie się miejsce na prawdziwą miłość?

"Na noże" - obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu TVN?

Jacek - Wojciech Zieliński,
Wiola - Weronika Książkiewicz,
Darek - Piotr Stramowski,
Zuza - Joanna Jarmołowicz, 
Patryk - Piotr Głowacki,
Magda, żona Patryka - Dominika Kluźniak,
Serafin - Antoni Pawlicki,
babcia Janina - Elżbieta Kępińska.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN serialu "Na noże" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: