SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na noże. Zdjęcia z planu nowego serialu TVN

Na noże. Zdjęcia z planu nowego serialu TVN

24.05.2016, godz. 13:30
Na noże. Jacek (Wojciech Zieliński), Wiola (Weronika Książkiewicz), Darek (Piotr Stramowski), Zuza (Joanna Jarmołowicz)
Na noże. Jacek (Wojciech Zieliński), Wiola (Weronika Książkiewicz), Darek (Piotr Stramowski), Zuza (Joanna Jarmołowicz) foto: TVN/X-NEWS

"Na noże" to nowy serial TVN, który pojawi się w jesiennej ramówce stacji po wakacjach 2016. Prace na planie serialu "Na noże" idą pełną parą. Aktorzy, a wśród nich Weronika Książkiewicz, Wojciech Zieliński, Piotr Stramowski, Piotr Głowacki i Zbigniew Stryj, mają już za sobą pierwsze dni zdjęciowe. Zobaczcie zdjęcia z planu "Na noże".

"Na noże" nowy serial w TVN premiera od września 2016

O czym jest serial "Na noże"? To opowieść o rywalizacji dwóch znakomitych kucharzy, ale także o marzeniach i trudnej drodze do ich realizacji. Głównym bohaterem "Na noże" jest Jacek - genialny kucharz, który podejmuje ryzyko i otwiera autorską restaurację. Czuje bowiem, że nie wszystko w jego życiu ułożyło się tak, jakby chciał, że niektóre rzeczy uwierają go.

Patrz: Na noże. Obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu TVN jesienią 2016?

Jacek ma doskonały smak, talent, pasję i determinację, a u jego boku są oddani przyjaciele, którzy pomagają mu wspiąć się na kulinarny szczyt? Ale aby odnieść sukces w branży kulinarnej musi stanąć do walki ze znanym kucharzem innej restauracji – Darkiem (Piotr Stramowski). Obok dwóch szefów kuchni pojawia się ona, seksowna menadżerka restauracji Wiola (Weronika Książkiewicz).

Zdjęcia na planie "Na noże" ruszyły kilka dni temu i będą realizowane aż do października. Aktorzy i pozostali członlowie ekipy kręcą "Na noże" w Warszawie i okolicach. W sumie powstanie 13 odcinków serialu "Na noże", które widzowie będą mogli oglądać w TVN od września 2016 roku. "Na noże" to jedyny nowy serial w jesiennej ramówce TVN. Po wakacjach widzowie będą mogli zobaczyć drugie sezony seriali "Druga szansa" i "Singielka".

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: