SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na noże. Wojciech Zieliński jako Jacek Majchrzak w nowym serialu TVN - WIDEO

Na noże. Wojciech Zieliński jako Jacek Majchrzak w nowym serialu TVN - WIDEO

19.06.2016, godz. 11:00
Na noże. Jacek (Wojciech Zieliński), Wiola (Weronika Książkiewicz), Darek (Piotr Stramowski), Zuza (Joanna Jarmołowicz)
Na noże. Jacek (Wojciech Zieliński), Wiola (Weronika Książkiewicz), Darek (Piotr Stramowski), Zuza (Joanna Jarmołowicz) foto: TVN/X-NEWS

Wojciech Zieliński pracuje właśnie na planie nowego serialu TVN "Na noże". Aktor, który wcześniej wcielał się w rolę Daniela Ordy z "Lekarzy", teraz będzie kucharzem. Jego bohater, Jacek Majchrzak, będzie szeroko uzdolniony i piekielnie ambitny! Niestety w relacjach z kobietami będzie miał pod górkę. Sprawdźcie, co Wojciech Zieliński opowiedział o swoim nowym w cieleniu z serialu "Na noże".

"Na noże" nowy serial w TVN premiera od września 2016

Jesienna ramówka TVN zapowiada się ciekawie! Nie dość, że będzie 2 sezon "Drugiej szansy" to jeszcze na ekrany trafi zupełna nowość pt. "Na noże". Serial o kucharzach skradnie Wasze serca?

Przeczytaj: Na noże. O czym jest nowy serial w TVN jesienią 2016?

W jednej z głównych ról pojawi się Wojciech Zieliński, którego fani seriali dobrze znają z poprzedniej hitowej produkcji TVN o lekarzach. Tym razem aktor wcieli się w postać Jacka Majchrzaka.

- Utalentowany, obdarzony genialnym smakiem kucharz. Inną przyszłość malował mu ojciec - powiedział Wojciech Zieliński w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" i śmiał się, że jego serialowy tatuś wysyłał go na medycynę - Rola bardzo mi się podobała. Było kilka punktów stycznych z moją osobą. Podobała mi się rola, ale też cały scenariusz. Mówimy o ludzkich wyborach. (...) On jest niedojrzały w relacjach z kobietami - dodaje aktor zdradzając, że Jacek będzie miał wiele kochanek.

Zobacz: Na noże. Obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu TVN?

W serialu "Na noże" pojawi się także Piotr Stramowski w roli Darka. To będzie największy rywal Jacka - nie tylko w kuchni, ale także w podbojach miłosnych. Panowie będą robić maślane oczy do Weroniki Książkiewicz, która w serialu wcieli się w rolę Wiolki - jednej z kochanek Jacka.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Wojciech Zieliński o serialu "Na noże". ZOBACZ CAŁY WYWIAD >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: