SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na noże. Premiera nowego serialu TVN już 4 września - zobacz cały ZWIASTUN

Na noże. Premiera nowego serialu TVN już 4 września - zobacz cały ZWIASTUN

05.08.2016, godz. 19:30
Na noże. Jacek (Wojciech Zieliński), Wiola (Weronika Książkiewicz), Darek (Piotr Stramowski), Zuza (Joanna Jarmołowicz)
Na noże. Jacek (Wojciech Zieliński), Wiola (Weronika Książkiewicz), Darek (Piotr Stramowski), Zuza (Joanna Jarmołowicz) foto: TVN/X-NEWS

"Na noże" będzie hitem jesiennej ramówki 2016! Już 4 września zobaczymy premierowy odcinek najnowszej produkcji TVN. Głównych bohaterów zagrają: Weronika Książkiewicz, Wojciech Zieliński i Piotr Stramowski. Mamy już oficjalny zwiastun serialu "Na noże". Ciekawe, czy losy kucharzy chwycą Was za serce. Sprawdźcie!

"Na noże" nowy serial w TVN premiera od września 2016. zobacz ZWIASTUN>>>

 

Serial "Na noże" jest opowieścią o ambitnym kucharzu, który stawia wszystko na jedną kartę i otwiera restaurację. 33-letni Jacek (Wojciech Zieliński) jest mistrzem sztuki kulinarnej, który doskonale wie, że w gorącej branży kulinarnej, by nie spłonąć w ogniu rywalizacji, trzeba umieć walczyć o swoje. 

Obdarzony smakiem, tlenem i pasją Jacek z dnia na dzień wywraca swoje życie do góry nogami, stawia wszystko na jedną kartę i otwiera własny biznes. Tym samym rozpoczyna ostrą rywalizację ze znanym kucharzem innej restauracji – Darkiem (Piotr Stramowski). Tak zaczyna się wojna dwóch szefów, którą widzowie będą śledzić w kolejnych odcinkach seriali "Na noże". Który z bohaterów "Na noże" osiągnie kulinarny szczyt? To się okaże. 

Oprócz dwóch zdolnych kucharzy główną bohaterką "Na noże" jest jeszcze ona - Wiola (Weronika Książkiewicz) atrakcyjna i seksowna menedżerka restauracji Jacka. 

Zdjęcia do "Na noże" dopiero ruszyły i potrwają do połowy października. Emisja nowego serialu TVN planowana jest na wrzesień 2016. Gdzie kręcony jest serial "Na noże"? Ekipa pracuje na planach zdjęciowych w Warszawie i okolicach. "Na noże" to własna produkcja TVN. Producentem serialu jest Dorota Chamczyk, która stoi za sukcesami takich seriali jak: "Na Wspólnej", "Lekarze", "Aż po sufit!”, "Magda M.". Nowy serial TVN reżyserują – Łukasz Jaworski i Julia Kolberger.

"Na noże" - obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu TVN?

Jacek - Wojciech Zieliński,
Wiola - Weronika Książkiewicz,
Darek - Piotr Stramowski, 
Zuza - Joanna Jarmołowicz (Zuza), 
Patryk - Piotr Głowacki, 
Magda, żona Patryka - Dominika Kluźniak, 
Serafin - Antoni Pawlicki, 
babcia Janina - Elżbieta Kępińska, 
matka Beata - Marzena Trybała, 
ojciec Marian - Jan Frycz, 
dziadek Antoni - Witold Dębicki. 

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: