SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na noże. Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński powalczą o Weronikę Książkiewicz w nowym serialu TVN

Na noże. Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński powalczą o Weronikę Książkiewicz w nowym serialu TVN

14.06.2016, godz. 17:15
Na noże. Jacek (Wojciech Zieliński), Wiola (Weronika Książkiewicz), Darek (Piotr Stramowski), Zuza (Joanna Jarmołowicz)
Na noże. Jacek (Wojciech Zieliński), Wiola (Weronika Książkiewicz), Darek (Piotr Stramowski), Zuza (Joanna Jarmołowicz) foto: TVN/X-NEWS

Serial "Na noże", w którym główne role grają Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński, będzie nie tylko ostrą rywalizacją dwóch znakomitych kucharzy, ale także wojną o kobietę! Darek (Piotr Stramowski) i Jacek (Wojciech Zieliński) stoczą zaciekły bój w kuchni oraz o serce Wiolki (Weronika Książkiewicz), menadżerki restauracji, a zarazem byłej dziewczyny Jacka. Nowy serial TVN, ma szansę stać się hitem jesiennej ramówki 2016!

"Na noże" nowy serial w TVN premiera od września 2016

W serialu "Na noże", którego premiera już jesienią w TVN do walki o tytuł najlepszego kucharza w Warszawie staną dwaj znakomici szefowie kuchni - Jacek i Darek. Ten pierwszy podejmuje olbrzymie ryzyko, by zrealizować swoje marzenia i otworzyć w stolicy autorską restaurację. Czuje bowiem, że nie wszystko w jego życiu ułożyło się tak, jakby chciał, że niektóre rzeczy uwierają go. Ale aby odnieść sukces w branży kulinarnej musi stoczyć wojnę ze znanym kucharzem innej restauracji – Darkiem.

Przeczytaj: Na noże. O czym jest nowy serial w TVN jesienią 2016?

Żeby jednak nie było zbyt nudno, to w serialu "Na noże" pojawia się także wątek miłosny, związany z postacią Wiolki, menadżerki restauracji, w której pracuje Jacek. Choć ich związek się rozpada, to Wiolka jest zakochana w Jacku. Czysto służbowe relacje w przypadku tej pary nie wchodzą w grę. Z czasem jednak Darek zajmuje coraz ważniejsze miejsce w jej życiu.

Patrz: Na noże. Obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu TVN?

- Między Jackiem a Darkiem jest relacja antagonistyczna, wyczuwalna już od pierwszych odcinków. Obaj bohaterowie są bardzo dobrymi kucharzami i ostro ze sobą rywalizują. Jacek, którego gram, gotuje bardziej tradycyjnie, a Darek, postać Piotrka, jest bardziej zaawansowany technologicznie. Będę też namawiał Piotrka, żebyśmy rywalizowali też o Wiolkę, moją była dziewczynę, która potem zbliża się do Darka. W końcu to moja była i jako facet nie mogę tego zaakceptować - powiedział Wojciech Zieliński w wywiadzie dla magazynu "Show".

A jacy są główni bohaterowie serialu "Na noże"? Darek lubi czuć się wyjątkowy i wymaga od ludzi, żeby go tak traktowali przez co jest nielubiany, zarozumiały, wkurzający i egocentryczny. Generalnie jest to ciemny charakter.

Jacek jest zupełnie inny, bardziej otwarty na ludzi, zależy mu na jakości, na tym, żeby goście byli zadowoleni z tego, co im gotuje, żeby się cieszyli jedzeniem. Darka interesują z kolei tylko pieniądze i wielka sława. Jest zdolny i ma dużą wiedzę, lecz jest ciężkim człowiekiem jeśli chodzi o kontakty zwłaszcza jak występuje w pozycji szefa.


Przygotowując się do swoich ról aktorzy z "Na noże" podpatrywali pracę zawodowych kucharzy w najlepszych restauracjach. Wojciech Zieliński uczył się fachu pod okiem Mateusza Gesslera, a Piotr Stramowski u Jacka Grochowiny.

Zdjęcia do serialu "Na noże" są realizowane na Woli w Warszawie. Przy skrzyżowaniu ulic Przyokopowej i Hrubieszowskiej mieści się bowiem restauracja "The Kitchen" gdzie toczy się akcja serialu. "Na noże" będzie liczyć 13 odcinków.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Za kulisami serialu "Na noże" - WYWIADY z aktorami >>>

 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: