SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na noże odcinek 9 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Na noże odcinek 9 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

30.10.2016, godz. 17:59
Na noże odcinek 7, Wiola (Weronika Książkiewicz), Darek (Piotr Stramowski)
Na noże odcinek 7, Wiola (Weronika Książkiewicz), Darek (Piotr Stramowski) foto:

"Na noże" online odcinek 9 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Na noże" odcinek 9 w TVN w niedzielę, 30.10.2016, o godz. 21.30."Na noże" online odcinek 9 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Na noże" odcinek 9 online za darmo na player.pl >>>

"Na noże" odcinek 9 - streszczenie, co się wydarzy?

Po rebrandingu restauracji Wiola (Weronika Książkiewicz) próbuje wykreować Jacka (Wojciech Zieliński) na medialną gwiazdę. Załatwia mu występ w programie śniadaniowym. Ku jej rozczarowaniu Jacek mówi na wizji przede wszystkim o dawnym Bistro u Antoniego, nie ich wspólnym przedsięwzięciu. Jacek jest też coraz bardziej wściekły na Wiolkę, która próbuje rządzić także w jego kuchni i chce zwolnić z pracy Mikiego.

Tymczasem minister Kopiniak, który widział program z udziałem Majchrzaka, każe się zaprosić ojcu mężczyzny do "Warsztatu smaku". Waldek nie może zrozumieć, dlaczego w jego towarzystwie Jacek i Zuza (Joanna Jarmołowicz) dziwnie się zachowują. Planuje pomóc im dojść do porozumienia przy ognisku nad Wisłą. Jacek ma także problem z Olą, która po historii z Damianem nie chce z nim rozmawiać. Patryk (Piotr Głowacki) i Magda (Dominika Kluźniak) mają dla siebie coraz mniej czasu. Mężczyzna zaprasza żonę na nocną imprezę. Niestety, Magda dostaje w pracy kolejne zadanie i musi zrezygnować z zabawy. Nowa kelnerka, Justyna, postanawia skorzystać z okazji i poderwać Patryka. Wiola załatwia Jackowi profesjonalną sesję zdjęciową do prestiżowego magazynu branżowego.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: