SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na noże. Wiola zrujnuje interes Jacka. "Bistro u Antoniego" zagrożone! - ZWIASTUN 7 ODCINKA

Na noże. Wiola zrujnuje interes Jacka. "Bistro u Antoniego" zagrożone! - ZWIASTUN 7 ODCINKA

16.10.2016, godz. 18:00
Na noże odcinek 7, Wiola (Weronika Książkiewicz), Darek (Piotr Stramowski)
Na noże odcinek 7, Wiola (Weronika Książkiewicz), Darek (Piotr Stramowski) foto:

Wiola (Weronika Książkiewicz) nie przebiera w środkach i jest gotowa zrobić wszystko, żeby zrujnować interes swojego byłego. W 7 odcinku "Na noże" menadżerka zacznie spiskować z Serafinem (Antoni Pawlicki) i Darkiem (Piotr Stramowski), by zrównać "Bistro u Antoniego" z ziemią. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na noże" i czy Jacek (Wojciech Majchrzak) uratuje swoją restaurację?

"Na noże" odcinek 7 - niedziela, 16.10.2016, o godz. 21.30 w TVN

Nie da się ukryć, że "Bistro u Antoniego" ma coraz więcej kłopotów. W 7 odcinku "Na noże" problemy stwarzają lokalni chuligani, którzy zaczepiają gości i pracowników. Jacek postanawia przeprowadzić konfrontację, dzięki czemu zyskuje ich szacunek. W lokalu brakuje też gości. Okazuje się, że kucharze nie potrafią właściwie zareklamować znakomitej jakości swoich potraw.

Przeczytaj: Na noże. Aktorzy, bohaterowie, obsada. Kto jest kim w nowym serialu TVN?

W 7 odcinku serialu "Na noże" Patryk (Piotr Głowacki) proponuje udział w dorocznym Festiwalu smaków. Ostatecznie Majchrzak zgadza się i razem z Zuzą wyrusza na poszukiwania najlepszych składników do potraw, które podadzą na festiwalu. Faworytami konkursu zostają Jacek i Darek. By zyskać przewagę, przebiegła Wiola postanawia przekupić członków jury!

Niedługo później w "Bistro u Antoniego" pojawia się Serafin i proponuje Jackowi współpracę. Okazuje się, że jego wizyta nie była przypadkowa. Razem z Wiolą snują bowiem plany związane z Majchrzakiem oraz jego lokalem.

Zobacz: Na noże online za darmo wszystkie odcinki

A to nie koniec problemów. W 8 odcinku "Na noże" Jacek na chwilę traci smak - to pierwszy niepokojący symptom. Wiola rozsiewa plotki o trudnej sytuacji "Bistra u Antoniego". Nagle do restauracji przychodzą dostawcy, żądając spłaty zaległości. Jacek nawiązuje współpracę z Serafinem, który zaczyna wspierać lokal finansowo, ale wprowadza swojego menadżera - Wiolę.

ZWIASTUN 7 odcinka "Na noże" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: