SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na noże. Zuza i Jacek kłócą się po wspólnej nocy - ZWIASTUN 6 odcinka

Na noże. Zuza i Jacek kłócą się po wspólnej nocy - ZWIASTUN 6 odcinka

09.10.2016, godz. 14:30
Na noże odc. 6. Jacek (Wojciech Zieliński), Zuza (Joanna Jarmołowicz)
Na noże odc. 6. Jacek (Wojciech Zieliński), Zuza (Joanna Jarmołowicz) foto:

Namiętność, której w serialu "Na noże" ulegli Zuza (Joanna Jarmołowicz) i Jacek (Wojciech Zieliński), sprowadza na nich same kłopoty. W  6 odcinku "Na noże" przyjaciele budzą się po wspólnie spędzonej nocy, ale niestety seks wcale ich do siebie nie zbliża. Wręcz przeciwnie - kucharze wkraczają na wojenną ściężkę, a spięcia między nimi zagrażają przyszłości restauracji "Bistro u Antoniego". Zobaczcie zwiastun 6 odcinka "Na noże".

"Na noże" odcinek 6 - niedziela, 9.10.2016, o godz. 21.30 w TVN

Zuza i Jacek z "Na noże" nie będą razem! Z jej strony wspólna noc była wyrazem prawdziwego, szczerego uczucia, ale Majchrzak ucieka przed miłością i boi się zaangażować w związek. Kiedy więc w 6 odcinku "Na noże" przyjaciele budzą się w jednym łóżku na zapleczu "Bistro za rogiem" od razu wieje chłodem.

Patrz: Na noże. Aktorzy, bohaterowie, obsada. Kto jest kim w nowym serialu TVN?

O mało, co nie nakrywa ich Waldek (Tomasz Włosok). W ostatniej chwili Zuzce udaje się uciec i uniknąć spotkania z byłym narzeczonym. Po tym, co się wydarzyło pomiędzy przyjaciółmi panuje niezręczność i atmosfera niedopowiedzeń. Zuza zakochana w Jacku po cichu ma nadzieję, że wspólna noc zbliży ich do siebie, ale niestety tak się nie dzieje.

Pomiędzy Zuzą i Jackiem atmosfera zagęszcza się coraz bardziej. Dochodzi do spięcia, którego pretekstem jest sytuacja zawodowa, ale tak naprawdę chodzi o ich osobiste relacje. Jacek w końcu wyjawia Patrykowi (Piotr Głowacki), że przespał się z Zuzką. Nowak jest załamany.

Zobacz: Na noże online za darmo wszystkie odcinki

Zła energia, która pojawiła się w "Bistro u Antoniego" sprawia, że przestali do niego przychodzić goście. Zuza i Jacek nawet się nie odzywają do siebie. Na domiar złego wspólnicy odkrywają, że mają problem z zespołem w bistro - kelnerki są nieuczciwe, a kelner po chamsku traktuje Zuzę.

W końcu przyjaciele odbywają pojednawczą rozmowę. Pomaga im w tym Patryk, który postanawia za wszelką cenę ich pogodzić. Według Jacka to zły moment na prawdziwy związek. Uważa, że teraz powinni skupić się na restauracji i ratować przyjaźń. Zuza czuje się zraniona i wreszcie mówi Jackowi, co o tym wszystkim sądzi.

ZWIASTUN 6 odcinka "Na noże" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: