SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na noże odcinek 6 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Na noże odcinek 6 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

09.10.2016, godz. 19:59
Na noże odc. 6. Jacek (Wojciech Zieliński), Zuza (Joanna Jarmołowicz)
Na noże odc. 6. Jacek (Wojciech Zieliński), Zuza (Joanna Jarmołowicz) foto:

"Na noże" online odcinek 6 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Na noże" odcinek 6 w TVN w niedzielę, 9.10.2016, o godz. 21.30."Na noże" online odcinek 6 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Na noże" odcinek 6 online za darmo na player.pl >>>

"Na noże" odcinek 6 - streszczenie, co się wydarzy?

Zuza (Joanna Jarmołowicz) i Jacek (Wojciech Zieliński) spędzają razem noc. Następnego dnia zostają prawie nakryci przez Waldka (Tomasz Włosok).  Dziewczynie udaje się jednak uniknąć spotkania z byłym narzeczonym. Tymczasem Toute Varsovie zdobywa znakomite recenzje. Beata (Lidia Sadowa) odkrywa, że Ola (Katarzyna Sawczuk) uciekła z domu.

Magda (Dominika Kluźniak) ma przygotować kampanię reklamową dla producenta zdrowego napoju energetycznego. Patryk (Piotr Głowacki) stara się wspierać żonę, podpowiada jej nawet ciekawe hasło promocyjne. Niespodziewanie przed Bistrem u Antoniego dochodzi do szarpaniny. Sprawcą zamieszania jest Ola, której zabrakło pieniędzy na taksówkę. Dziewczyna nie chce wracać do rodziców i prosi brata, by pozwolił jej zamieszkać u siebie.

Patryk zauważa, że przez przypadek zabrał ze sobą notatnik żony. Jednak ona radzi sobie świetnie bez notatek. Mężczyzna odkrywa, że Magda ma swojego asystenta i zaczyna być zazdrosny. Między Zuzą a Jackiem dochodzi do kłótni na tle służbowym. W rzeczywistości chodzi jednak o ich relacje. Odbywają poważną rozmowę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: