SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na noże odcinek 5 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Na noże odcinek 5 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

02.10.2016, godz. 19:59
Na noże odc. 5. Jacek (Wojciech Zieliński), Zuza (Joanna Jarmołowicz)
Na noże odc. 5. Jacek (Wojciech Zieliński), Zuza (Joanna Jarmołowicz) foto:

"Na noże" online odcinek 5 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Na noże" odcinek 5 w TVN w niedzielę, 2.10.2016, o godz. 21.30."Na noże" online odcinek 5 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Na noże" odcinek 5 online za darmo na player.pl >>>

"Na noże" odcinek 5 - streszczenie, co się wydarzy?

Niespodziewanie do Bistro u Antoniego przychodzi Ines (Katarzyna Warnke), gwiazda sceny muzycznej. Patryk (Piotr Głowacki) zdaje sobie sprawę, że jej wizyta może zwiększyć popularność ich restauracji. Przekonuje Jacka (Wojciech Zieliński), by wykorzystali obecność celebrytki. Ines postanawia zorganizować w lokalu swoje urodziny. Podczas przygotowań do imprezy wybucha pożar.

Tymczasem Zuza (Joanna Jarmołowicz) i Jacek zbliżają się do siebie. Pod wpływem emocji kobieta całuje Majchrzaka. Patryk zapomina potwierdzić wizytę opiekunki. Zatrudnia dziewczynę z ogłoszenia, Justynę. Niania nie daje sobie jednak rady z dziećmi. Informuje Magdę (Dominika Kluźniak), że zgubiła maluchy. Babcia Janina (Elżbieta Kępińska) znajduje w pokoju Oli (Katarzyna Sawczuk) tabletki odchudzające. Rodzina próbuje ustalić, skąd wzięła leki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: