SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na noże odcinek 4 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Na noże odcinek 4 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

25.09.2016, godz. 19:29
Na noże odc. 4. Jacek (Wojciech Zieliński), Zuza (Joanna Jarmołowicz), Patryk (Piotr Głowacki)
Na noże odc. 4. Jacek (Wojciech Zieliński), Zuza (Joanna Jarmołowicz), Patryk (Piotr Głowacki) foto: TVN

"Na noże" online odcinek 4 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Na noże" odcinek 4 w TVN w niedzielę, 24.09.2016, o godz. 21.30."Na noże" online odcinek 4 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Na noże" odcinek 4 online za darmo na player.pl >>>

"Na noże" odcinek 4 - streszczenie, co się wydarzy?

Trwają przygotowania do otwarcia Bistra u Antoniego. W Toute Varsovie też zaszły zmiany. Teraz lokal to istne laboratorium kulinarne. Wiola (Weronika Książkiewicz) planuje otworzyć restaurację po zmianach w tym samym dniu co Jacek (Wojciech Zieliński) swój lokal, tyle że godzinę wcześniej. Liczy, że celebryci zaszczycą obecnością jej restaurację.

Tymczasem Majchrzak ma do rozwiązania mnóstwo problemów. Otwarcie bistra tuż-tuż, a menu wciąż jest niedopracowane, przywiezione produkty różnią się od tych zamówionych, po kuchni krząta się Waldek, na domiar złego okazuje się, że Wiola podkupiła jego personel - Jose i Ewelinę. Jacek, by rozładować stres, ucieka nad Wisłę.

Patryk (Piotr Głowacki) ściąga do knajpy Mikiego (Wiesław Boguszewski) i Asię (Joanna Drozda). Próbuje też różnych sposobów, by sprowadzić na otwarcie słynnego krytyka kulinarnego, Brzuchomówcę (Sławomir Orzechowski). W końcu decyduje się na desperacki krok, który przynosi pożądany skutek - krytyk zjawia się w Bistrze u Antoniego. Zaangażowanie Patryka w pracę sprawia, że zaczyna on zaniedbywać rodzinę. Między nim a Magdą (Dominika Kluźniak) dochodzi do konfliktów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: