SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na noże odcinek 3 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Na noże odcinek 3 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

18.09.2016, godz. 20:00
Na noże odcinek 2, Jacek (Wojciech Zieliński), Zuza (Joanna Jarmołowicz)
Na noże odcinek 2, Jacek (Wojciech Zieliński), Zuza (Joanna Jarmołowicz) foto:

"Na noże" online odcinek 3 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Na noże" odcinek 3 w TVN w niedzielę, 18.09.2016, o godz. 21.30."Na noże" online odcinek 3 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Na noże" odcinek 3 online za darmo na player.pl >>>

"Na noże" odcinek 3 - streszczenie, co się wydarzy?

Bliscy żegnają zmarłego Antoniego (Witold Dębicki). Jacek (Wojciech Zieliński) dowiaduje się, że dziadek zapisał mu w spadku noże oraz foodtrucka. Razem z Patrykiem (Piotr Głowacki) i Zuzą (Joanna Jarmołowicz) Majchrzak znajduje lokal, który mógłby stać się siedzibą ich restauracji. Problem w tym, że przerobienie warsztatu samochodowego na bistro wymaga dużego wkładu finansowego. Jacek postanawia sprzedać dżipa i odziedziczonego foodtrucka. Pomaga też Patrykowi namówić Magdę (Dominika Kluźniak) do przeznaczenia ich oszczędności na kulinarny biznes.

Zuza jedzie do rodzinnej miejscowości, by sprzedać bratu należącą do niej ziemię. Spotyka Waldka, swego dawnego narzeczonego. Pracownicy Toute Varsovie organizują strajk. Wiola (Weronika Książkiewicz) namawia Tomasza (Zbigniew Stryj), by dzięki kapitałowi od Serafina (Antoni Pawlicki) przekształcił restaurację w lokal serwujący kuchnię molekularną. Odwiedza też Jacka i znów usiłuje przekonać go do powrotu na dawnej pracy i do niej. Waldek przychodzi do bistro Majchrzaka. Przerywa romantyczne spotkanie jego i Zuzy. Kiedy kucharz zostaje sam w lokalu, pojawia się zupełnie niespodziewany gość...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: