SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na noże. Jacek przerobi stary warsztat na modną knajpę - ZWIASTUN 3 odcinka

Na noże. Jacek przerobi stary warsztat na modną knajpę - ZWIASTUN 3 odcinka

18.09.2016, godz. 17:45
Na noże odcinek 2, Jacek (Wojciech Zieliński), Zuza (Joanna Jarmołowicz)
Na noże odcinek 2, Jacek (Wojciech Zieliński), Zuza (Joanna Jarmołowicz) foto:

Jacek (Wojciech Zieliński), Zuza (Joanna Jarmołowicz) i Patryk (Piotr Głowacki) coraz bliżej wielkiego otwarcia swojej restauracji. W 3 odcinku "Na noże" kucharze zabiorą się za remont opuszczonego warsztatu, ale będą potrzebowali do tego dużego wkładu finansowego. Majchrzak i jego wspólnicy zrobią co w ich mocy, żeby zebrać potrzebne pieniądze i spełnić swoje marzenie. Co wydarzy się w premierowym odcinku "Na noże"?

"Na noże" odcinek 3 - niedziela, 18.09.2016, o godz. 21.30 w TVN

W 3 odcinku serialu "Na noże" bliscy żegnają zmarłego Antoniego (Witold Dębicki). Jacek dowiaduje się, że dziadek zapisał mu w spadku noże oraz foodtrucka to daje mu nadzieję na otwarcie nowego interesu.

Razem z Patrykiem i Zuzą Majchrzak znajduje lokal, który mógłby stać się siedzibą ich restauracji. Problem w tym, że przerobienie warsztatu samochodowego na bistro wymaga dużego wkładu finansowego... Młodzi i ambitni kucharze nie poddają się i robią co w ich mocy, żeby uzbierać potrzebne środki.

Zobacz: Na noże. ZWIASTUN. Wojna kucharzy w nowym serialu TVN. Tak walczą ze sobą Wojciech Zieliński i Piotr Stramowski

Jacek postanawia sprzedać dżipa i odziedziczonego foodtrucka. Pomaga też Patrykowi namówić Magdę (Dominika Kluźniak) do przeznaczenia ich oszczędności na kulinarny biznes. Zuza jedzie do rodzinnej miejscowości, by sprzedać bratu należącą do niej ziemię.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 3 odcinka "Na noże" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: