SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na noże odcinek 2 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Na noże odcinek 2 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

11.09.2016, godz. 20:00
Na noże odc. 1. Jacek (Wojciech Zieliński), Darek (Piotr Stramowski)
Na noże odc. 1. Jacek (Wojciech Zieliński), Darek (Piotr Stramowski) foto: TVN/X-NEWS

"Na noże" online odcinek 2 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Na noże" odcinek 2 w TVN w niedzielę, 11.09.2016, o godz. 21.30."Na noże" online odcinek 2 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Na noże" odcinek 2 online za darmo na player.pl >>>

"Na noże" odcinek 2 - streszczenie, co się wydarzy?

Jacek (Wojciech Zieliński) bezskutecznie stara się o kredyt na uruchomienie swojej restauracji. Wkrótce razem Patrykiem (Piotr Głowacki) spotyka się z młodym biznesmenem, Serafinem (Antoni Pawlicki). Niestety, warunki przedstawione przez milionera są dla niego nie do przyjęcia.

Antoni (Witold Dębicki) postanawia naprawić dawne krzywdy i pogodzić się z żoną. Wnuk zaprasza dziadka na uroczysty obiad wydany na cześć Edyty (Lidia Sadowa). Mężczyzna przychodzi na spotkanie, ale robi to w... iście złodziejskim stylu. Na rodzinnym przyjęciu zjawia się też Ola, najmłodsza siostra Jacka. Zbuntowana nastolatka, podobnie jak brat, nie zamierza podporządkowywać się ojcu.

Tymczasem okazuje się, że firma cateringowa obsługująca imprezę nie sprostała zadaniu. Jacek musi ratować sytuację. Wkrótce prosi Mariana (Jan Frycz) o wsparcie jego gastronomicznego biznesu, ale ojciec odmawia. Dochodzi do spotkania Antoniego z Janiną. Oboje uświadamiają sobie, że mimo dwudziestoletniej rozłąki wciąż się kochają. Rozmowa budzi w nich duże emocje. Mężczyzna doznaje zawału.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: