SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na noże odcinek 10 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Na noże odcinek 10 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

06.11.2016, godz. 17:59
Na noże odcinek 7, Wiola (Weronika Książkiewicz), Darek (Piotr Stramowski)
Na noże odcinek 7, Wiola (Weronika Książkiewicz), Darek (Piotr Stramowski) foto:

"Na noże" online odcinek 10 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Na noże" odcinek 10 w TVN w niedzielę, 6.11.2016, o godz. 21.30."Na noże" online odcinek 10 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Na noże" odcinek 10 online za darmo na player.pl >>>

"Na noże" odcinek 10 - streszczenie, co się wydarzy?

Na imprezie z okazji osiemnastych urodzin Oli dochodzi do kolejnych rodzinnych spięć. Marian wygłasza kąśliwe uwagi na temat swoich dzieci. Nie zdaje sobie sprawy, że Jacek (Wojciech Majchrzak) przeżywa osobisty dramat - utratę smaku. Majchrzak próbuje pogodzić Zuzę (Joanna Jarmołowicz) i Waldka. Podstępem sprowadza ich nad Wisłę, a następnie przeprasza. Dziewczyna daje byłemu partnerowi kolejną szansę.

Patryk (Piotr Głowacki) świętuje zwycięstwo Polonii. Próbuje też wprowadzić Magdę (Dominika Kluźniak) w romantyczny nastrój, jednak ona wymawia się pracą. Kiedy mężczyzna zjawia się w restauracji, jest w kiepskim nastroju, co wykorzystuje Justyna (Vanessa Aleksander). Tymczasem w kuchni Jacek i Zuza próbują ukryć przed resztą ekipy to, że mężczyzna stracił smak. Jednak problemem wciąż pozostaje "Bitwa na smaki", w której kucharz ma wziąć udział. W końcu Jacek decyduje się powiedzieć Wioli (Weronika Książkiewicz) o swoim problemie. W konkursie startuje też Darek (Piotr Stramowski).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: