SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na noże. Kucharz Jacek rzuca pracę w restauracji Toute Varsovie - ZWIASTUN 1 odcinka nowego serialu TVN

Na noże. Kucharz Jacek rzuca pracę w restauracji Toute Varsovie - ZWIASTUN 1 odcinka nowego serialu TVN

04.09.2016, godz. 10:00
Na noże odc. 1. Jacek (Wojciech Zieliński), Darek (Piotr Stramowski)
Na noże odc. 1. Jacek (Wojciech Zieliński), Darek (Piotr Stramowski) foto: TVN/X-NEWS

Czy "Na noże", nowy serial w TVN, będzie hitem jesiennej ramówki? To się okaże po emisji 1 odcinka "Na noże". Widzowie muszą sami ocenić czy podoba im się historia świetnego kucharza, który chce podążać za swoimi marzeniami. Obsada "Na noże", bohaterowie to mocny punkt serialu. W 1 odcinku "Na noże" Jacek Majchrzak (Wojciech Zieliński) za namową dziadka Antoniego (Witold Dębicki) postanawia zmienić swoje życie i otworzyć własną restaurację. Wspierają go w tym przyjaciele - Patryk (Piotr Głowacki) i Zuza (Joanna Jarmołowicz). Zobaczcie zwiastun 1 odcinka "Na noże".

"Na noże" odcinek 1 - niedziela, 4.09.2016, o godz. 21.30 w TVN


"Toute Varsovie" - to jedna z eleganckich restauracji w Warszawie. Jak co wieczór lokal jest zapełniony po brzegi, a personel nie nadąża z obsługą gości. Szef kuchni, główny bohater serialu - Jacek Majchrzak robi wszystko, co w jego mocy, aby ratować sytuację. Zupełnie inne podejście do pracy i gości ma inny kucharz z zespołu Darek Zimoląg pseudonim Dario Boretti (Piotr Stramowski) - lekceważy gości, wybiera drogę na skróty w swoim fachu, na czym cierpi jakość potraw.

Patrz: Na noże. ZWIASTUN. Wojna kucharzy w nowym serialu TVN. Tak walczą ze sobą Wojciech Zieliński i Piotr Stramowski

Pozostali członkowie kucharskiego zespołu Jacka to cukiernik Patryk Nowak (Piotr Głowacki) oraz sous chef Zuza Gładysz (Joanna Jarmołowicz). Nad salą ma czujne oko Wiola Foryga (Weronika Książkiewicz) - atrakcyjna pani menadżer, kochanka Jacka i prawa ręka właściciela "Toute Varsovie", Tomasza (Zbigniew Stryj).

W 1 odcinku "Na noże" Tego dnia restaurację odwiedza Bogdan Serafin (Antoni Pawlicki) - poważny inwestor, atrakcyjny, młody milioner, który oczekuje wyśmienitej kuchni i profesjonalnej obsługi. Jacek ze swoją ekipą wychodzi zwycięsko z powierzonej mu misji - honor restauracji zostaje uratowany, goście są zadowoleni, a co najważniejsze, zadowolony jest Serafin.

Jednak kiedy szef restauracji prosi Majchrzaka na salę, zamiast podziękowania ten zostaje skrytykowany i stawia mu się żądanie zwolnienia całego zespołu. Jacek twardo staje za swoimi ludźmi i rzuca pracę. Majchrzak postanawia dokonać zmian w swoim życiu i wyprowadza się od Wioli, z którą jest w związku.

Nie trzeba wiele czasu, by okazało się, że kuchnia bez Jacka nie funkcjonuje tak jak dawniej - nowy szef, Darek, nie dorasta mu do pięt. Patryk i Zuza mają dość chamstwa Darka i również odchodzą z "Toute Varsovie". Tymczasem do Polski zajeżdża swoim foodtruckiem Antoni - dziadek Jacka, również kucharz.

Antoni to wolny ptak, który dwadzieścia lat temu zostawił rodzinę i ruszył w świat. Jako kucharz pracował na statkach, by w końcu zejść na ląd, kupić foodtrucka i dalej przemierzać świat gotując i sprzedając "polish flaki". Smak flaków Antoniego pamięta cała stara Warszawa. Istnieje rodzinna legenda, że dziadek Antoni dodaje do nich jakąś tajemniczą przyprawę i to właśnie ona nadaje im ten niezwykły smak.

Dziadek ma ogromny wpływ na Jacka. Przekonuje go, aby wspólnie z przyjaciółmi, założył własną restaurację. Majchrzak decyduje się na ten krok. Bez pieniędzy i bez dachu nad głową...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 1 odcinka "Na noże" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: