SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na noże. Kto jest kim w nowym serialu TVN?

Na noże. Kto jest kim w nowym serialu TVN?

11.09.2016, godz. 15:49
Na noże odc. 1. Jacek (Wojciech Zieliński), Darek (Piotr Stramowski)
Na noże odc. 1. Jacek (Wojciech Zieliński), Darek (Piotr Stramowski) foto: TVN/X-NEWS

Obsada "Na noże", nowego serialu TVN, którego emisja ruszyła w niedzielę, 4.09.2016, to sami znani aktorzy. Główni bohaterowie "Na noże" to Jacek Majchrzak (Wojciech Zieliński), Wiola Foryga (Weronika Książkiewicz) i Darek Zimoląg vel. Dario Boretti (Piotr Stramowski). Ale oprócz nich pojawia się też wiele innych postaci i wątków. Oto pełna obsada "Na noże", zobaczcie kto jest kim w serialu u kucharzach.

"Na noże" 2 odcinek nowego serialu w TVN w niedzielę, 11.09.2016, o godz. 21.30

Jacek Majchrzak (Wojciech Zieliński) - szef kuchni, który ma wielki talent kulinarny i genialny smak. Marzyciel, szaleniec, facet z zasadami, uroczy podrywacz, który po wspólnie spędzonej nocy przygotuje kobiecie pyszne śniadanie. Jeździ bajeranckim jeepem, dziewczyny za nim szaleją. Od lat pozostaje w ciągłym konflikcie z ojcem chirurgiem, któremu wciąż musi udowadniać swoją wartość.

Wiola Foryga (Weronika Książkiewicz) - była kochanka Jacka, managerka restauracji Tout Varsovie. Wiola to kobieta sukcesu - pewna siebie, ambitna, inteligentna, dąży do celu, wykorzystując swoje kobiece atuty, dobrze wiedząc, że jej siła i uroda robią wrażenie na mężczyznach. Ma słabość do Jacka.

Patrz: Na noże. Kucharz Jacek rzuca pracę w restauracji Toute Varsovie - ZWIASTUN 1 odcinka nowego serialu TVN

Zuza Gładysz (Joanna Jarmołowicz) -  przyjaciółka Jacka, utalentowany sous chef. Zadziorna, pyskata i charakterna dziewczyna, która zawsze ma własne zdanie. Pod pozorem szorstkości i dziewczyny-kumpla, kryje się jednak romantyczna dusza. Zuza to 25-letnia kobieta, która namiętnie tęskni za miłością. Skrycie jest wpatrzona w Jacka jako kucharza - i nie tylko...

Darek Zimoląg vel Dario Boretti (Piotr Stramowski) - główny konkurent Jacka, typ szefa kuchni który po prostu uwielbia być szefem i rządzić wszystkimi wokół. Specjalizuje się w kuchni molekularnej, nowoczesnej, której celem jest otrzymanie czystych smaków, nietypowymi sposobami Liczy się dla niego sława najlepszego kucharza w mieście i pokonanie Jacka, który kiedyś był jego szefem.

Patryk Nowak (Piotr Głowacki) - przyjaciel Jacka i jego wspólnik, utalentowany cukiernik. Patryk to wierny i odpowiedzialny ojciec dwójki dzieci, zakochany po uszy w swojej żonie Magdzie. Prostolinijny, dowcipny, szczery do bólu. Kiedy się czemuś poświęca to na dobre i na złe, dlatego zawsze wiernie trwa przy Jacku, nawet w jego najgorszych szaleństwach.

Antoni (Witold Dębicki) - dziadek Jacka Majchrzaka, świetny kucharz, który zaraził wnuka swoją pasją do gotowania
profesor Marian Majchrzak (Jan Frycz) - lekarz kardiochirurg, ojciec Jacka, Edyty i Oli
Edyta Majchrzak-Nowacka (Lidia Sadowa) - lekarz, córka Mariana i Beaty, siostra Jacka i Oli
Beata Majchrzak (Marzena Trybała) - lekarz, żona Mariana, matka Jacka, Edyty i Oli
Ola Majchrzak (Katarzyna Sawczuk) - młodsza siostra Jacka i Edyty
Janina (Elżbieta Kępińska) -  babcia Jacka Majchrzaka
Magda Nowak (Dominika Kluźniak) - żona Patryka
Kasia (Magdalena Kajrowicz) - kochanka Jacka
Tomasz (Zbigniew Stryj) - właściciel restauracji "Toute Varsovie"

Zobacz ZWIASTUN nowego serialu "Na noże" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: