SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na noże. Jacek, Patryk i Zuza zbierają pieniądze na otwarcie własnej restauracji - ZWIASTUN 2 odcinka

Na noże. Jacek, Patryk i Zuza zbierają pieniądze na otwarcie własnej restauracji - ZWIASTUN 2 odcinka

11.09.2016, godz. 20:01
Na noże odcinek 2, Jacek (Wojciech Zieliński), Zuza (Joanna Jarmołowicz)
Na noże odcinek 2, Jacek (Wojciech Zieliński), Zuza (Joanna Jarmołowicz) foto:

W 2 odcinku serialu "Na noże" Jacek weźmie się ostro do pracy i zrobi wszystko, żeby zdobyć fundusze na otwarcie autorskiej knajpy. Przyłączy się do niego Zuza (Joanna Jarmołowicz) i Patryk (Piotr Głowacki), którzy także zwolnili się z "Toute Varsovie". Czy razem uda im się uzbierać potrzebną sumę? W "Na noże" z pomocą przyjdzie milioner Serafin (Antoni Pawlicki), ale Majchrzak odrzuci jego kuszącą ofertę!

"Na noże" odcinek 2 - niedziela, 11.09.2016, o godz. 21.30 w TVN

W 2 odcinku "Na noże" zdeterminowany Jacek pójdzie do banku złożyć wniosek o kredyt, ale niestety nic z tego nie będzie. Gdy okaże się, że jego jedynym wkładem własnym w planowaną inwestycję jest komplet kosztownych noży, pracownik banku zwyczajnie go wyśmieje.

Zobacz: Na noże. ZWIASTUN. Wojna kucharzy w nowym serialu TVN. Tak walczą ze sobą Wojciech Zieliński i Piotr Stramowski

W tym samym czasie Patryk i Zuza postanowią przyłączyć się do akcji zbierania funduszy. Cukiernik poprosi żonę (Dominika Kluźniak), by pozwoliła mu zabrać małżeńskie oszczędności. Jak się domyślacie także z tym będzie duży problem....

W końcu znajomi postanowią skorzystać z pomocy inwestora, którym okaże się Serafin. Ich dania będą mu niezwykle smakować. Mężczyzna będzie gotów wyłożyć pieniądze na ich nowy biznes, ale pod warunkiem, że zrobią z tego popularną sieć restauracji. Wtedy Jacek podziękuje mu i nie przyjmie jego fortuny. Powód? Nie zależy mu na masówce, a na niepowtarzalnym, jedynym miejscu na świecie, w którym to on będzie szefem kuchni.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 2 odcinka "Na noże" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: