SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na noże. Jacek otwiera "Bistro u Antoniego". Wiola knuje jak zniszczyć restaurację Jacka - ZWIASTUN 4 odcinka

Na noże. Jacek otwiera "Bistro u Antoniego". Wiola knuje jak zniszczyć restaurację Jacka - ZWIASTUN 4 odcinka

25.09.2016, godz. 13:30
Na noże odc. 4. Jacek (Wojciech Zieliński), Zuza (Joanna Jarmołowicz), Patryk (Piotr Głowacki)
Na noże odc. 4. Jacek (Wojciech Zieliński), Zuza (Joanna Jarmołowicz), Patryk (Piotr Głowacki) foto: TVN

Wielki dzień w serialu "Na noże", w którym kucharz Jacek Majchrzak (Wojciech Zieliński) spełnia swoje marzenie i otwiera restaurację "Bistro u Antoniego". W 4 odcinku "Na noże" jego plany próbuje pokrzyżować Wiola Foryga (Weronika Książkiewicz), była kochanka, która chce ściągnać wszystkich gości do odmienionej restauracji "Toute Varsovie". Czy Wiola osiągnie swój cele i w dniu otwarcie zniszczy knajpę Jacka? Zobaczcie zwiastun 4 odcinka "Na noże".

"Na noże" odcinek 4 - niedziela, 25.09.2016, o godz. 21.30 w TVN

Rywalizacja kucharzy z serialu "Na noże" oraz ambitnej menadżerki wkracza w decydującą fazę. W 4 odcinku "Na noże" Jacek szykuje popisowe menu na  otwarcie "Bistra u Antoniego". Wie, że od sukcesu na otwarciu zależy przyszłość jego restauracji. Tymczasem "Toute Varsovie" z tradycyjnej restauracji przemienia się w istne laboratorium chemiczne- Darek ze swoim nowym zespołem również szykują się do hucznego otwarcia restauracji z kuchnią molekularną.

Patrz: Na noże. Obsada, aktorzy, kto jest kim w nowym serialu TVN?

Wiola ma chytry plan- chce otworzyć restaurację tego samego dnia co Jacek swoje bistro,  tylko o godzinę wcześniej. A wszystko po to, by ściągnąć do siebie ważnych gości i by zniszczyć Jacka. Patryk (Piotr Głowacki) planuje podstępem zwabić do restauracji słynnego krytyka kulinarnego "Brzuchomówcę" (Sławomir Orzechowski). Podczas joggingu niby przypadkiem wpada na trenującego w parku krytyka. Zaprasza go do "Bistra u Antoniego", ale krytyk wydaje się być nieprzekonany.

W 4 odcinku "Na noże" tuż przed samym otwarciem Jacek orientuje się, że Wiola podkupiła jego personel – Jose i Ewelinę, a przecież bez zespołu Jacek nie otworzy restauracji. Jacek nie wytrzymuje napięcia panującego w knajpie i ucieka nad Wisłę. W ostatniej chwili Patrykowi udaje się ściągnąć do knajpy Mikiego (Wiesław Boguszewski) i Asię (Joanna Drozda).

W "Toute Varsovie" otwarcie przebiega w blasku fleszy, po czerwonym dywanie przechodzą kolejni ważni goście z branży, dziennikarze i celebryci. Wiola z niecierpliwością wypatruje "Brzuchomówcy". Jego recenzja może zrujnować restaurację bądź dać jej sukces. Krytyk pojawia się na otwarciu restauracji, którą rządzi Dario (Piotr Stramowski).

Przeczytaj: Na noże. Weronika Książkiewicz wyznaje kabałę

A otwarcie "Bistra u Antoniego" przebiega znacznie skromniej. Na inaugurację przychodzi rodzina Jacka - matka Beata (Marzena Trybała), babcia Janina (Elżbieta Kępińska) oraz siostry Edyta (Lidia Sadowa) i Ola (Katarzyna Sawczuk). Niestety brakuje ojca Mariana (Jan Frycz).  Patryk postanawia się nie poddawać. Ma kolejny plan, jak ściągnąć krytyka do "Bistra".

Przyjaciel Jacka przychodzi do konkurencyjnej restauracji i wręcza krytykowi małe zawiniątko ze smakołykiem swojego wyrobu oraz zaproszeniem do "Bistra". Tym razem plan wypala. "Brzuchomówca" pojawia się w knajpie Jacka. I tu z pokerową twarzą próbuje kolejnych potraw. Obie ekipy w napięciu śledzą internet w oczekiwaniu na pierwsze recenzje. Wszyscy czekają na opinię "Brzuchomówcy".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN 4 odcinka "Na noże" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: