SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na noże 2 sezon. Będzie kolejna transza serialu o kucharzach. Kiedy nowe odcinki Na noże?

Na noże 2 sezon. Będzie kolejna transza serialu o kucharzach. Kiedy nowe odcinki Na noże?

25.10.2016, godz. 16:00
Na noże. Jacek (Wojciech Zieliński), Wiola (Weronika Książkiewicz), Darek (Piotr Stramowski), Zuza (Joanna Jarmołowicz)
Na noże. Jacek (Wojciech Zieliński), Wiola (Weronika Książkiewicz), Darek (Piotr Stramowski), Zuza (Joanna Jarmołowicz) foto: TVN/X-NEWS

Dobre wiadomości dla wszystkich fanów serialu "Na noże". Produkcja będzie kontynuowana! Jak się właśnie okazało, ruszają prace nad scenariuszem 2 transzy.  "Na noże"2 trafi na antenę TVN dopiero jesienią 2017. Trochę więc poczekamy, możecie jednak być pewni, że będzie warto!

"Na noże" 2 sezon w TVN jesienią 2017

Serial "Na noże " trafił na antenę TVN we wrześniu 2016. Serial o kucharzach emitowany w każdą niedzielę o godzinie 21.30 okazał się hitem. Z obliczeń Nielsen Audience Measurement wynika, że średnia widownia trzech odcinków serialu wyniosła 1,49 mln osób.

Przeczytaj: Na noże. Aktorzy, bohaterowie, obsada. Kto jest kim w nowym serialu TVN?

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl powstanie kolejny sezon serialu "Na noże"! Właśnie ruszyły prace nad nowym scenariuszem, a aktorzy ponownie spotkają się na planie w przyszłym roku. W związku z tym premierowe odcinki "Na noże"2 trafią na antenę TVN dopiero jesienią 2017 roku.

Zobacz: Na noże online za darmo wszystkie odcinki

Musicie wiedzieć, że serial "Na noże" nie powstaje na zagranicznej licencji. To od początku do końca produkcja TVN. Za scenariusz odpowiada Doman Nowakowski, Michał Godzic oraz Anna Wiśniewska. Producentką jest Dorota Chamczyk, a za reżyserię odpowiada Łukasz Jaworski i Julia Kolberger. Możemy być z nich dumni! Czekacie na 2 sezon serialu "Na noże"?

Zobacz ZWIASTUN nowego serialu "Na noże" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: