SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Zuza przez mordercę Jaśka naraża się Tretterowi

Na dobre i na złe. Zuza przez mordercę Jaśka naraża się Tretterowi

12.05.2016, godz. 14:15
Na dobre i na złe odcinek 638. Jasiek Góral (Jan Zmit), Zuza Krakowiak (Julia Kamińska)
Na dobre i na złe odcinek 638. Jasiek Góral (Jan Zmit), Zuza Krakowiak (Julia Kamińska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Afera w "Na dobre i na złe"! Zuza (Julia Kamińska) znów będzie miała kłopoty przez "Górala" (Jan Zmit), mordercę, którego poznała podczas pracy w więzieniu? W 638 odcinku "Na dobre i na złe" doktor Krakowiak zorganizuje w szpitalu wolontariat dla więźniów, którzy wkrótce mają wyjść na wolność. Pierwszym ochotnikiem będzie właśnie Jasiek, przez którego Zuza niedawno wpadła w poważne tarapaty. Czy tym razem będzie podobnie? Dyrektor Tretter (Piotr Garlicki) będzie wściekły, gdy się o wszystkim dowie, ale dziwnie szybko zmieni zdanie...

"Na dobre i na złe" odcinek 638 - środa, 25.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Zuza Krakowiak z "Na dobre i na złe" wpadnie na kolejny "genialny" pomysł! Jaki? W 638 odcinku "Na dobre i na złe" pani doktor zorganizuje w szpitalu wolontariat dla skazanych, którzy mają niedługo odzyskać wolność. Jako pierwszy do programu zgłosi się właśnie Jasiek "Góral".

Zobacz: Na dobre i na złe. Hubert Urbański w Leśnej Górze zmusi kochankę do aborcji

Oskarżony o morderstwo więzień już raz przysporzył jej kłopotów i to przez niego Zuza prawie wyleciała z pracy! Przypominamy, że Jasiek uciekł ze szpitala na pogrzeb bliskiej mu osoby. Doktor Krakowiak była podejrzana o pomoc w ucieczce więźnia. szczęście Jasiek szybko wrócił do Leśnej Góry.

W 638 odcinku "Na dobre i na złe" dyrektor Tretter oczywiście będzie wściekły, gdy dowie się o nowym wolontariuszu i od razu będzie chciał go wyrzucić ze szpitala. - To pani sprawka, prawda? Chodzi o tego więźnia... Co on tu u nas znowu robi?!

- Sam pan się zgodził na przyjęcie na wolontariat dwóch więźniów…
- Owszem, zgodziłem się, bo mamy braki kadrowe, a ludziom trzeba pomagać, ale czemu akurat jemu?! Ten chłopak ma na drugie imię "klopoty"! Podobnie jak pani…

Doktor Krakowiak zachowa zimną krew i spróbuje "Górala" bronić. - Po pierwsze, pan dyrektor nie zaznaczył, że chodzi o dwóch więźniów oprócz tego… A po drugie, on ma kwalifikacje. Skończył liceum medyczne.
Jednak szef leśnej Góry będzie nieubłagany. - Korespondencyjnie! Ja w ten sam sposób skończyłem kurs języka angielskiego i dzięki niemu potrafię się w tym języku przywitać Do jutra ten człowiek ma stąd zniknąć! Niech przyślą kogoś innego!

Czy Zuza po rozmowie z doktorem przestanie pomagać więźniowi, a "Góral" naprawdę straci pracę w Leśnej Górze? A może lekarka zbuntuje się i nie wykona polecenia dyrektora?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wypadek Trettera. Wstydliwe obrażenia dyrektora Leśnej Góry

Góral będzie jednak miał więcej szczęścia niż rozumu i zostanie świadkiem wypadku Trettera. Dyrektor szpitala upadnie i zrani się w pośladek. Poprosi więźnia, żeby nikomu o tym nie mówił i oczywiście pozwoli mu zostać. Ciekawe, czy Zuza znów będzie miała przez niego kłopoty... Ostatnim razem prawie trafiła przez niego do więzienia i straciła pracę!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: mra
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: