SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Zosia i Kuba Burscy wrócą do Leśnej Góry dla córki

Na dobre i na złe. Zosia i Kuba Burscy wrócą do Leśnej Góry dla córki

13.10.2016, godz. 09:45
Na dobre i na złe. Zosia (Małgorzata Foremniak), Kuba (Artur Żmijewski)
Miłości Zosi i Kuby kibicowała cała Polska foto:

Zosia (Małgorzata Kożuchowska) i Kuba (Artur Żmijewski) wracają do "Na dobre i na złe"?! Fani serialu tylko na to czekają, a Aleksandra Hamkało dolewa oliwy do ognia. Aktorka, która w serialu wciela się w postać Julki Burskiej zdradza, co wydarzy się z jej serialowymi rodzicami. Czy Burscy wrócą do Leśnej Góry w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"? Sprawdźcie!

"Na dobre i na złe" premierowe odcinki w każą środę, o godz. 20.40 w TVP2

Kilka lat temu Burscy zniknęli z ekranów "Na dobre i na złe". Zosia i Kuba wyjechali do Bostonu, by tam kontynuować swoją medyczną karierę. Zabrali ze sobą Julkę, która niedawno postanowiła wrócić do Polski, by odnaleźć swojego biologicznego ojca. Tak się stało, że młoda pani doktor została w Leśnej Górze na stałe.

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz przeprosi Olę za śmierć Jana. Przegrał z Panem Bogiem

Los sprawił, że Burska i Bart (Piotr Głowacki) zostali niedawno rodzicami, a teraz pora pochwalić się wnukiem świeżo upieczonym dziadkom! Czy to znaczy, że Burscy znów pojawią się na ekranach TVP2? Póki co serialowa Julka tylko wspominała o rodzicach, była nawet z wizytą w Bostonie, bo dowiedziała się o wypadku, który spotkał Kubę. Teraz być może rodzice odwdzięczą się i to oni złożą jej wizytę w Leśnej Górze.

-Podejrzewam, że wszyscy trórcy "Na dobre i na złe" i widzowie, chcieliby, żeby po latach ci dawni bohaterowie wrócili do szpitala w Leśnej Górze. Byłoby interesująco, nawet gdyby pojawili się tylko na chwilę, gościnnie, na przykład na chrzcie syna Julki - powiedziała Aleksandra Hamkało w magazynie "Rewia" dając do zrozumienia, że być może wkrótce Zosia i Kuba - chociaż na chwilę - zjawią się w Polsce.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria nie wróci do Leśnej Góry. Będzie chirurgiem w klinice w Otwocku

A co na ten temat sądzą sami zainteresowani? – A kto to wie, życie różne niespodzianki płata, więc zobaczymy – powiedział jakiś czas temu Artur Żmijewski w wywiadzie dla ”Super Expressu”. Wygląda więc na to, że serialowy Kuba z "Na dobre i na złe" nie wyklucza swojego powrotu do słynnej produkcji.

Małgorzata Foremniak osobiście nie zabrała głosu w tej sprawie, ale jej agentka zapewniła, że nie ma powodów by sadzić, że serialowa Zosia już nigdy nie pojawi się w TVP2 - Małgosia nie ma żadnego powodu, by się obrażać! Jest w bardzo dobrych kontaktach z producentem serialu Panem Tadeuszem Lampką – przyznała Monika Kaczmarek z agencji Knock Knock Actors w rozmowie z portalem "JastrząbPost.pl".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: