SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria wyprowadzi się od Adama i znów zamieszka z Tomaszem

Na dobre i na złe. Wiktoria wyprowadzi się od Adama i znów zamieszka z Tomaszem

12.10.2016, godz. 18:49
Na dobre i na złe odc. 624. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Adam (Grzegorz Daukszewicz), Tomasz (Ireneusz Czop)
Na dobre i na złe odc. 624. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Adam (Grzegorz Daukszewicz), Tomasz (Ireneusz Czop) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Źle się dzieje w "Na dobre i na złe" w związku pary ulubionych lekarzy. Złość Adama (Grzegorz Daukszewicz) sięgnie zenitu kiedy w 647 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) oznajmi mu, że wyprowadza się do swojego męża Tomasza (Ireneusz Czop). Krajewski wyjdzie trzaskając drzwiami. Skąd wzięła się taka decyzja Wiki, skoro jest w trakcie rozwodu z Rzepeckim?

"Na dobre i na złe" odcinek 647 - środa, 12.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Już od jakiegoś czasu niezbyt dobrze układa się pomiędzy Wiki i Adamem. Jednak nikt sie nie spodziewa, że w 647 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Consalida podejmie decyzję o wyprowadzce od Adama... do Tomasza!

Odkąd Blanka (Pola Gonciarz) zachorowała na raka, Wiki nie jest w stanie patrzeć na ukochanego. Z drugiej strony cały czas pociesza ją mąż. Z Wiktorią musi być naprawdę źle, skoro ponownie wybiera człowieka, który próbował zniszczyć jej miłość do Adama i wsadzić go do więzienia za próbę gwałtu. Dlaczego Wiki nie potrafi dogadać się z Adamem?

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola i Przemek razem w łóżku - ZDJĘCIA

W 647 odcinku "Na dobre i na złe" Wiki weźmie Krajewskiego na poważną rozmowę, kiedy ten nie będzie miał nic przeciwko chwilowemu wyjściu Blanki na spacer. Adam zaprowadzi ją do magazynku, za co dostanie mu się słownie od ukochanej.

Oprócz takiej drobnostki, zacznie go pouczać co do córki. Jej zdaniem powinien bardziej o nią dbać, jako lekarz, nie przyjaciel, a już szczególnie nie powinen pozwalać jej na wszystko z racji relacji, które łączą całą trójkę. Lekarz będzie chciał usprawiedliwić Blankę i siebie, ale to nic nie pomoże.

Doktor Consalida bardzo poważnie traktuje zdrowie swojej córki. Zacznie być gorąco, kiedy zaczną podnosić na siebie głos. W końcu jednak Adam przeprosi ukochaną.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Adam walczy ze Stanisławskim o życie pacjenta Tomka

Przy okazji kłótni Wiktoria powie Adamowi o tym, że wraz z Tomaszem będzie przyjeżdżać na chemioterapię Blanki. Wtedy Krajewski wpadnie w szał. Wiki będzie próbować go uspokoić. - Kochanie to tylko na czas chemii... Wściekły Adam wyjdzie, zatrzaskując za sobą drzwi.

Kłótni kochanków będzie przysłuchiwał się pracownik szpitala. Poinformuje kobietę, że właśnie zostali uwięzieni w pomieszczeniu, ponieważ chwilę wcześniej zamontował tam blokadę. Wiki nie będzie mogła wytłumaczyć swojemu zazdrosnemu ukochanemu dlaczego zdecydowała się na przeprowadzkę do Tomasza.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: