SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria w depresji przez Tomasza. Odejdzie od męża do Adama?

Na dobre i na złe. Wiktoria w depresji przez Tomasza. Odejdzie od męża do Adama?

13.09.2015, godz. 09:14
Na dobre i na złe odc. 606. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 606. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Jak potoczą się losy Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" jesienią 2015? Czy Wiki i Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) będą wreszcie razem i lekarka odejdzie od męża Tomasza Rzepeckiego (Ireneusz Czop)? Katarzyna Dąbrowska w "Pytaniu na śniadanie" uchyliła rąbka tajemnicy.

Czy Wiktoria odejdzie do Tomasza i będzie z Adamem?

Wiktoria Conslida desperacko szuka szczęścia i prawdziwej miłości, ale jej małżeństwo z Tomaszem Rzepeckim okazało się totalną pomyłką. Nie ma jednak dość odwagi, by odejść od męża i być z Adamem, którego tak naprawdę kocha.

Nowe odcinki "Na dobre i na złe", które widzowie zobaczą jesienią 2015 jeszcze bardziej skomplikują życie uczuciowe Wiki. Dojdzie do tego, że lekarka z Leśnej Góry będzie na skraju depresji. A to wszystko przez Tomasza, który nie daje jej szczęścia o jakim ona marzy.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Adam Krajewski wrobiony w gwałt wyleci z Leśnej Góry?

- Czekam na uśmiechniętą, szczęśliwą Wiktorię, troszeczkę z tym jej luzem dawnym, bo ostatnio taka zgnębiona chodzi - powiedziała Katarzyna Dąbrowska w programie "Pytanie na śniadanie". Oczywiście chwile załamania będą związane z miłosnymi rozterkami Wiki i kłopotami, które czekają ją w Leśnej Górze.

Jej życie wywróci się do góry nogami kiedy w 609 odcinku "Na dobre i na złe" Adam zostanie oskarżony o gwałt. Nastoletnia Weronika (Malwina Dubowska), którą Adam pozna w nocnym klubie zarzuci doktorowi Krajewskiemu, że ją zgwałcić. I choć Wiki nie uwierzy w winę Adama, to ta sprawa bardzo wpłynie na ich dalsze relację. Adam zostanie wrobiony w gwałt przez Tomasza...

Patrz: Na dobre i na złe. Ilona Ostrowska umrze w Na dobre i na złe? Kasia Smuda nie obudzi się ze śpiączki?

Grzegorz Daukszewicz nie ukrywał, że w wątku Adama będzie się działo. - Adam będzie w naprawdę nieciekawym położeniu. Jeżeli ktoś sądził, że już w poprzednim sezonie było nieciekawie, to tym razem będzie mocniej, jeszcze ostrzej. Trójkąt Wiktoria, Tomasz i Adam nabierze nowej dynamiki - wyznał aktor z "Na dobre i na złe".

A żeby było jeszcze ciekawiej to obok Adam pojawi się kolejna piękna pacjentka, Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka), przedstawicielka farmaceutyczna, szalona i energiczna dziewczyna, która wie czego chce i umie dopiąć swego. Trafi do Leśnej Góry, bo jako zawodniczka MMA dozna kontuzji. Aneta zainteresuje się doktorem Krajewskim.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: