SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria i Adam z Na dobre i na złe prywatnie są przyjaciółmi

Na dobre i na złe. Wiktoria i Adam z Na dobre i na złe prywatnie są przyjaciółmi

27.03.2016, godz. 23:00
Na dobre i na złe odc. 630. WIktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 630. WIktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

W "Na dobre i na złe" Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) i Adam (Grzegorz Daukszewicz) są udaną parą, a jak to jest z nimi prywatnie? Aktorzy zdradzili zgodnie, że bardzo się lubią. W "Pytaniu na Śniadanie" opowiedzieli o swoich relacjach z dala od kamer. Wspólne "tańce i browarek" - to dla nich normalka!

W "Na dobre i na złe" Wiki i Adam od jakiegoś czasu są parą. Consalida zostawiła Tomasza (Ireneusz Czop) dla kochanka, z którym świetnie się dogaduje.

Zobacz: Na dobre i na złe. Tajemnica pocałunków Wiktorii i Adama. Jak aktorzy całują się na planie?

Aktorzy pojawili się niedawno w "Pytaniu na Śniadanie" i zdradzili, że prywatnie wręcz za sobą przepadają! - Lubimy się. Uwielbiam ją jako świetną aktorkę. Uwielbiam Katarzynę za absurdalne poczucie humoru. Ona jest szalona - powiedział szczerze o Kasi Grzegorz Daukszewicz.

- Jesteśmy kumplami od dawna. Nie wiedzieliśmy, że będziemy grali zakochanych. To, że teraz gramy parę to nie zmienia faktu, że kumplujemy się od dawna. Możemy wyskoczyć na tańce, browara i poważne rozmowy - dodała serialowa Wiktoria.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka usunie ciążę, bo zachoruje na Alzheimera

A co wydarzy się w serialowym życiu Kasi i Grześka? Wiktoria i Adam nie zawsze będą razem szczęśliwi i wiadomo już, że nad ich związkiem niedługo pojawią się czarne chmury.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: