SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida wróci do Leśnej Góry. Wideo zza kulis serialu

Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida wróci do Leśnej Góry. Wideo zza kulis serialu

13.09.2016, godz. 13:30
Na dobre i na złe odcinek 645. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Przemek (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odcinek 645. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Przemek (Marcin Rogacewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) z "Na dobre i na złe" odejdzie ze szpitala w Leśnej Górze i wyjedzie z Polski. Doktor Consalida będzie musiała pozbierać się po śmierci Jana (Krzysztof Kwiatkowksi) i właśnie dlatego w 644 odcinku "Na dobre i na złe" złoży wypowiedzenie. Fani lekarki nie muszą się jednak martwić. Wiki wróci do Leśnej Góry, a świadczy o tym najnowsze wideo zza kulis "Na dobre i na złe". Zobaczcie koniecznie.

"Na dobre i na złe" odcinek 644 - środa, 21.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 644 odcinku "Na dobre i na złe" po dramatycznym w skutkach ataku terrorystycznym na Leśną Górę, Wiktoria Consalida nie wytrzyma i zwolni się z pracy. Jej miejsce zajmie Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), którego awansuje Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski) - nowy dyrektor szpitala.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Zwolnienia w Leśnej Górze. Wiktoria i Tretter odejdą ze szpitala

Wiki będzie czuła się winna śmierci Jana i postanowi wyjechać z Polski, żeby zapomnieć o traumatycznych przeżyciach. Jak informowaliśmy jeszcze przed wakacjami 2016, Consalida prawdopodobnie wyjedzie do Hiszpanii, a na lotnisku spotka Piotra Gawryłę (Marek Bukowski).

Być może właśnie to spotkanie z dawnym kochankiem sprawi, że Wiki nie opuści Leśnej Góry na zawsze. Wiadomo już, że w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" Consalida wróci, więc jej fani nie mają powodów do zmartwień.

Zobacz: Na dobre i na złe. Blanka chora na raka kości! Wyrok śmierci dla córki Wiktorii?

Katarzyna Dąbrowska umieściła właśnie wideo zza kulis nowych odcików "Na dobre i na złe". Na nagraniu widać, że serialowa Wiktoria Consalida uprawia poranny jogging w lesie. Cieszycie się, że Wiki prędko wróci? Ciekawe, czy po tym wyjeździe jej związek z Adamem (Grzegorz Daukszewicz) przetrwa...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: