SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida miała wylecieć z Leśnej Góry!

Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida miała wylecieć z Leśnej Góry!

16.07.2016, godz. 12:30
Na dobre i na złe odcinek 642, Adam (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odcinek 642, Adam (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" bez Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska)? Wielu fanów serialu nie wyobraża sobie szpitala w Leśnej Góry, w którym brakuje Wiki. Ale prawda jest taka, że kiedy w 2009 roku aktorka dostała rolę w "Na dobre i na złe" była przekonana, że zagra tylko w kilku odcinkach. Postać Wiktorii miała odpaść ze stażu dla rezydentów. Scenarzyści serialu szybko zauważyli jednak jak wielki potencjał drzemie w tej bohaterce.

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 nowe odcinki od środy, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wiktoria Consalida z "Na dobre i na złe" to jedna z najbardziej lubianych serialowych bohaterek, a do tego najbarwniejsza postać w Leśnej Górze. Piękna, piekielnie zdolna i ambitna pani doktor nie ma sobie równych wśród koleżanek. Jako ordynator chirurgii świetnie się sprawdza w roli szefa, a jej miłosne perypetie dostarczają widzom wielu emocji.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria rozstanie się z Adamem i wyjedzie do Hiszpanii

Kiedy siedem lat temu Katarzyna Dąbrowska dołączyła do obsady "Na dobre i na złe", była przekonana, że Wiktorię zagra tylko w kilku odcinkach. W szpitalu w Leśnej Górze pojawiła się wraz z Emilią Komarnicką i Marcinem Rogacewiczem. Wiki, Agata Woźnicka i Przemek Zapała byli nowymi rezydentami, powiem świeżości w ekipie serialu.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria i Adam będą mieli dziecko

- W "Na dobre i na złe" szukali trzech osób na drugi plan. Była trójka nowych bohaterów i w zasadzie tylko jedno z nas miało zostać na stażu na chirurgii w Leśnej Górze. Wszystko dążyło do tego, że jeśli ktoś ma odpaść z serialu, to będę to ja - powiedziała Katarzyna Dąbrowska w jednym z wywiadów.

- Miałam grać najwyżej przez rok, a zrobiło się z tego już 7 lat. Nie do końca zdawałam sobie sprawę, że to będzie tak długo trwało. Przyszłam jako postać drugoplanowa, a zostałam na pierwszym planie - dodała gwiazda "Na dobre i na złe".

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: