SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiki straci pracę w prywatnej klinice i wróci do Leśnej Góry?

Na dobre i na złe. Wiki straci pracę w prywatnej klinice i wróci do Leśnej Góry?

16.11.2016, godz. 21:11
Na dobre i na złe odcinek 649, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odcinek 649, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) foto:

Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) ponownie podpadnie profesorowi Bjorkowi (Mirosław Kropielnicki) w 653 odcinku serial "Na dobre i na złe". Tym razem może faktycznie sobie nieźle nagrabić u przełożonego. Żeby tego było malo, spotka młodego chirurga, który nie będzie szczędził jej złośliwości w 653 odcinku "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 653 - środa, 23.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Nadgorliwość Wiki czasami prowadzi ją w miejsca w życiu, których raczej wolałaby nie odwiedzać. Tak będzie i tym razem, w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe". Wytknie profesorowi Bjorkowi błąd, który może kosztować ją specjalizację!

Zobacz: Na dobre i na złe. Zofia Zborowska dołączyła do obsady. Kogo zagra?

Consalida zajmie ostatnią wolną szafkę w klinice w Otwocku. Szafki są ponumerowane, literą oraz cyfrą. Pewien młody chirurg (Szymon Sędrowski), na którego Bjork woła R2 powie w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Wiktorii:
- Tu trzeba rozpychać się łokciami - i będzie miał rację! Lekarka zauważy, że R2 jest lizusem i zrobi wszystko, by tylko zyskać przychylność przełożonego. W przeciwieństwie do Wiki, która bardzo lubi wdawać się w dyskusje i najwyraźniej po ostatnim razie niczego się nie nauczyła. Jak wcześniej, przez "nadętą" według Bjorka pewność siebie, wda się z nim w sprzeczkę. Paradoksalnie, sytuacji wcale nie poprawi to, że później profesor będzie zmusozny przyznać jej rację!

- Zorganizowałaś sobie dzis pocałunek śmierci - R2 nie odpuści Consalidzie i jeszcze bardziej ją zdenerwuje swoimi złośliwościami - Specjalizacji już tutaj raczej nie zrobisz - zakończy swoją wypowiedź w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" z kpiącym uśmieszkiem.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Dziecko Oli i Stanisławskiego będzie ciężko chore

Wściekły na swoją rezydentkę Bjork faktycznie może usunąć Wiktorię z zajęć specjalizacyjnych. Czy profesor okaże się osobą ponad swoją własną dumę człowieka wrzechwiedzącego, czy wyrzuci ambitną "uczennicę"?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: