SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiemy, gdzie Marcin Rogacewicz spędzi wakacje z żoną i córkami

Na dobre i na złe. Wiemy, gdzie Marcin Rogacewicz spędzi wakacje z żoną i córkami

29.06.2016, godz. 20:30
Marcin Rogacewicz
foto: AKPA

Marcin Rogacewicz, czyli Przemek Zapała z "Na dobre i na złe" już niedługo zabierze swoje ukochane dziewczyny - żonę i trzy córeczki - na wakacje. Dokąd pojadą? Aktor z "Na dobre i na złe" zapewnia, że ma jedno ulubione miejsce z dala od miejskiego zgiełku. Dodatkową frajdą dla aktora jest nocowanie pod gołym niebem!

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 nowe odcinki od środy, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Choć praca na planie "Na dobre i na złe" nie zwalnia nawet w wakacje, każdy z aktorów z pewnością znajdzie chwilę na zasłużony odpoczynek. Jesteście ciekawi dokąd wybierze się serialowy Przemek Zapała?

Zobacz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ola i Przemek będą mieli nowe dziecko

Aktor, który rzadko mówi o swoim życiu prywatnym i raczej unika bywania na salonach, wakacje spędzi z dala od cywilizacji i błysków fleszy. Marcin Rogacewicz zapewnia, że najlepiej odpoczywa z żoną i trzema córkami nad morzem.

- Unikamy tym sposobem miejsc typowo turystycznych. Idąc na plażę, nie mijamy ani jednego straganu z kolorowym badziewiem. Wsiadamy na rower i mamy morze tylko dla siebie! - zdradza aktor w rozmowie z pismem „Flesz”.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Anna Karczmarczyk z chłopakiem na wakacjach we Włoszech

W grę wchodzi nie tylko hotelowy apartament, ale także spanie pod gołym niebiem - Po prostu lubię jeździć pod namiot i cieszę się, że to hobby się opłaca. A tak na serio: na wakacjach uwielbiam budzić się, gdy wstaje słońce i od razu mieć kontakt z przyrodą – dodaje Marcin Rogacewicz.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: