SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Urodziny Falkowicza. Michał Żebrowski imprezuje w basenie

Na dobre i na złe. Urodziny Falkowicza. Michał Żebrowski imprezuje w basenie

18.06.2016, godz. 13:00
Na dobre i na złe odc. 601. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 601. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Michał Żebrowski świętuje urodziny. Zgadniecie, ile lat ma serialowy Andrzej Falkowicz z "Na dobre i na złe"? Aktor ma na swoim koncie już 33 role, ale to właśnie za postać profesora z Leśnej Góry lubicie go najbardziej. Sprawdźcie, jak Michał Żebrowski bawił się na przyjęciu urodzinowym i dołączcie się do życzeń!

"Na dobre i na złe" odcinek 641 po wakacjach 2016 - środa, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Michał Żebrowski, którego fani "Na dobre i na złe" doskonale znają z roli profesora Falkowicza, wczoraj obchodził urodziny! Serialowy profesor z Leśnej Góry skończył 44 lata i z tej okazji świętował z najbliższymi nad basenem. Aktor opublikował właśnie zdjęcie z wakacyjnej imprezy i podziękował fanom za pamięć. Michał Żebrowski popijał orzeźwiające drinki i opalał się, ładując energię na kolejne dni na planie zdjęciowym "Na dobre i na złe".

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Falkowicz spędzi w więzieniu wiele lat!

A co wydarzy się w życiu Falkowicza w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016? Andrzej trafi do więzienia i będzie oskarżony o pedofilię! Profesor będzie próbował wydostać się zza krat, ale tłumaczenia tylko go pogrążą. Andrzej zadzwoni więc do Grzegorza (Marcin Bosak) i poprosi go, by zajął się Matyldą (Amelia Czaja). Gdy Falkowicz będzie już spokojny o 9-latkę, zacznie ratować swoje dobre imię. Czy wydostanie się na wolność? Przekonamy się w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Agencja TVN/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: