SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Tretter po odejściu z Leśnej Góry będzie ratownikiem medycznym w pogotowiu

Na dobre i na złe. Tretter po odejściu z Leśnej Góry będzie ratownikiem medycznym w pogotowiu

19.09.2016, godz. 14:15
Na dobre i na złe odcinek 644, Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe odcinek 644, Tretter (Piotr Garlicki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Po tragicznym zamachu w "Na dobre i na złe" szykują się wielkie zmiany. Z pracy zrezygnuje aż dwoje lekarzy, w tym Stefan Tretter (Piotr Garlicki). Po odejściu ze stanowiska dyrektora szpitala w Leśnej Górze odrzuci propozycję swojego następcy, Ksawerego Stanisławskiego (Marek Ślosarski), by podjąć pracę w izbie przyjęć. Zamiast tego w 648 odcinku "Na dobre i na złe" wybierze posadę w pogotowiu jako ratownik medyczny.

"Na dobre i na złe" odcinek 648 - środa, 19.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Stefan Tretter (Piotr Garlicki) po śmierci Jana Stanisławskiego (Krzysztof Kwiatkowski) zrezygnuje z posady dyrektora szpitala w Leśnej Górze. Podejmie taką decyzję po tym jak do placówki przyjedzie ojciec zamordowanego chirurga, Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski). Profesor będzie chciał wyjaśnić przyczyny zamachu terrorystycznego oraz śmierci swojego syna. Ale przede wszystkim będzie szukał zemsty! 

Zobacz: Na dobre i na złe. Przemek Zapała nowym szefem chirurgii w Leśnej Górze

Tretter będzie czuł się częściowo winny tragedii, bo nie zapobiegł wkroczeniu uzbrojonych bandytów do szpitala.  Wyczuwając zbliżające się kłopoty, w 644 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę, 21.09.2016), odejdzie ze swojego stanowiska oddając je profesorowi Akademii Medycznej przysłanemu przez NFZ.

Szef Leśnej Góry podejmie tą decyzję obawiając się braku dystansu ze strony wizytatora i wda się z nim w konflikt. Stanisławski po objęciu władzy w szpitalu zaproponuje bezrobotnemu lekarzowi posadę w izbie przyjęć, starając się uniknąć kryzysu w Leśnej Górze. Nie wszystkim spodoba się zmiana dyrektora szpitala.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Zwolnienia w Leśnej Górze. Wiktoria i Tretter odchodzą ze szpitala

W 648 odcinku "Na dobre i na złe" Ksawery wypełni luki w personelu zatrudniając nowych lekarzy i postara się zatrzymać Trettera stwierdzając, że przydałby się ktoś z większym doświadczeniem. Stefan jednak odmówi, by podjąć pracę w pogotowiu jako ratownik medyczny.

Jak bardzo żądny zemsty po jedynym synu Ksawery namiesza w szpitalu? Jakie będą dalsze losy Trettera? Tego widzowie dowiedzą się w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" jesienią.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: