SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Tomasz Oświeciński antyterrorystą w Leśnej Górze

Na dobre i na złe. Tomasz Oświeciński antyterrorystą w Leśnej Górze

12.04.2016, godz. 12:04
M jak miłość odc. 1212. Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość odc. 1212. Andrzejek (Tomasz Oświeciński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

Tomasz Oświeciński zagra w "Na dobre i na złe"! Serialowy Andrzejek z "M jak miłość" już niebawem pojawi się w szpitalu w Leśnej Górze. W jakiej roli?  W kręconych właśnie nowych odcinkach "Na dobre i na złe", które w TVP2 będą emitowane po wakacjach 2016 Tomasz Oświeciński wcieli się w postać antyterrorysty, który wkroczy do szpitala, by ratować życie pacjentów i lekarzy z Leśnej Góry.

Pozdrowienia z planu...

Opublikowany przez Tomasz Oświeciński na 10 kwietnia 2016

Tomasz Oświeciński nową gwiazdą "Na dobre i na złe"! Uwielbiany przez widzów Andrzejek z "M jak miłość" już za kilka miesięcy pojawi się w szpitalu w Leśnej Górze, by ocalić personel medyczny i chorych przed śmiertelnym zagrożeniem.

Patrz: Na dobre i na złe. Ola we krwi w sukni ślubnej. Co się stanie Oli?

Początkujący aktor i słynny trener personalny gwiazd zagra antyterrorystę, szefa specjalnego oddziału, który będzie miał za zadanie ująć niebezpiecznego zamachowca. Tomasz Oświeciński na swoim profilu na Facebooku zamieścił właśnie zdjęcia z planu "Na dobre i na złe", ale nie zdradził szczegółów akcji antyterrorystów w Leśnej Górze.

Ponieważ odcinki "Na dobre i na złe" kręcone teraz w TVP2 pojawią się dopiero w nowym sezonie po wakacjach 2016, to widzowie muszą się uzbroić w cierpliwość. Twórcy serialu nie chcą zdradzić w jakich dramatycznych wydarzeń dojdzie w Leśnej Górze, ale fanów "Na dobre i na złe" na pewno czeka mnóstwo emocji.

Patrz: Na dobre i na złe. Jan oświadczy się Oli, a Przemek upije się z rozpaczy

Tomasz Oświeciński podczas zdjęć do "Na dobre i na złe" miał wiele wspólnych scen z Anną Karczmarczyk, czyli serialową doktor Olą Pietrzak. Aktorka na swoim Facebooku też zamieściła zdjęcia z planu z "Na dobre i na złe" z Oświecińskim, ale tak jak on nie chciała powiedzieć nic więcej na temat fabuły odcinka, w którym razem zagrają.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

ANTYTER-O-RYŚI i ich dowódca czyli ja ✊✋✌󾮟

Opublikowany przez Tomasz Oświeciński na 7 kwietnia 2016
Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: