SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sylwia Mróz ukrywa chorobę! Dostanie ataku padaczki podczas operacji

Na dobre i na złe. Sylwia Mróz ukrywa chorobę! Dostanie ataku padaczki podczas operacji

15.09.2015, godz. 10:45
Na dobre i na złe. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz)
Na dobre i na złe. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Choroba lekarki z "Na dobre i na złe" zagraża życiu pacjentów ze szpitala w Leśnej Górze! Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) choruje na padaczkę, ale nie ma odwagi przyznać się do tego współpracownikom. Niestety niebezpieczna tajemnica Sylwii wkrótce wyjdzie na jaw. I to w bardzo dramatycznym momencie, bo doktor Mróz dostanie ataku padaczki podczas operacji jednego z pacjentów.

Na co choruje Sylwia Mróz z "Na dobre i na złe" i dlaczego robi tajemnicę ze swojego stanu zdrowia? Już w pierwszym odcinku "Na dobre i na złe", w którym w Leśnej Górze pojawiła się nowa lekarka okazało się, że wybitna neurochirurg nie jest szczera z dyrektorem Stefanem Tretterem (Piotr Garlicki) i resztą współpracowników.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Krzysztof Radwan zakochany w nowej lekarce Sylwii Mróz

Podczas jej rozmowy telefonicznej z mężem wyszło na jaw, że Sylwia jest chora, a jej choroba może być niebezpieczna dla pacjentów. Drugiego dnia pracy, po zakończonym sukcesem zabiegu, doktor Mróz dostała ataku padaczki. Nikt tego jednak nie widział.

To jednak nie zmienia faktu, że choroba Sylwii Mróz jest naprawdę groźna i kładzie się cieniem na życiu nowej lekarki z Leśnej Góry.

- Sylwia znajduje się w trudnej sytuacji. Ukrywa przed współpracownikami chorobę, która może mieć negatywny wpływ na jej pracę. Ogromna ambicja i pasja wypierają z jej świadomości złe scenariusze - powiedziała Magdalena Turczeniewicz w jednym z ostatnich wywiadów.

Patrz: Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida stoczy wojnę z Sylwią Mróz

O tym jak bardzo Sylwia Mróz ryzkuje i jak bardzo naraża życie i zdrowie pacjentów szpitala w Leśnej Górze widzowie "Na dobre i na złe" przekonają się w jednym z nowych odcinków serialu.

Niestety spełnią się najczarniejsze koszmary Sylwii, która do tej chwili będzie przekonana, że atak padaczki nie zdarzy się podczas operacji. Choroba doktor Mróz da jednak o sobie znać w czasie przeprowadzanego przez nią zabiegu. Czy to oznacza koniec kariery lekarki w Leśnej Górze? Jak zareaguje Tretter gdy dowie się prawdy o tajemnicy Sywlii?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: