SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sylwestrowe szaleństwo Michała Żebrowskiego

Na dobre i na złe. Sylwestrowe szaleństwo Michała Żebrowskiego

01.01.2017, godz. 16:00
Michał Żebrowski
Michał Żebrowski foto: Facebook

Michał Żebrowski, czyli serialowy Andrzej Falkowicz z "Na dobre i na złe" zafundował sobie prawdziwe zimowe szaleństwo! Ostatnie dni 2016 aktor prawdopodobnie spędził w swojej górskiej chacie, o której wiele razy wspominał w wywiadach. Zdjęcia, które opublikował dosłownie mrożą krew w żyłach! Oto profesor z "Na dobre i na złe" jakiego nie znacie!

"Na dobre i na złe" nowe odcinki w 2017 w środy, o godz. 20.40 w TVP2

Serialowy profesor Falkowicz z "Na dobre i na złe" Wigilię, Boże Narodzenie i Sylwestra spędził w rodzinnym gronie w swoim domu w górach, niedaleko Bukowiny Tatrzańskiej. Zdjęcia, które opublikował na swoim profilu na Facebooku przyprawiają nas o ciarki! Musicie przyznać, że aktor zafundował sobie niezłą rozrywkę korzystając z ruskiej bani. Na czym to polega? Najpierw należy wygrzać się w saunie, a potem wskoczyć do lodowatej wody, żeby zafundować sobie kontrolowany szok termiczny!

"Co to za mors?"

"Na sam widok zimno się robi"

"A potem do Leśnej Góry na oddział ha ha... Ekstremalne zanurzenie, ja bym się nie odważyła" - komentowali fani aktora.

Zobacz: Na dobre i na złe. Wanda Falkowicz znów skradnie serce profesora

-  Jak co roku okres świąteczno-noworoczny spędzimy w Tatrach. Oprócz wakacji jest to jedyny czas, kiedy mogę odpocząć od hałasu i pracy. Można wtedy usiąść spokojnie i porozmawiać o tym, co słychać w... Warszawie - zdradził aktor w jednym z wywiadów. Poza rozmowami i błogim lenistwem, serialowemu Falkowiczowi w górach nie brakuje szaleństwa. Pozdrawiamy! 

Chcesz wiedzieć więcej o serialu ''Na dobre i na złe''? Odwiedź nasz profil na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: