SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Świąteczny śledzik na planie serialu

Na dobre i na złe. Świąteczny śledzik na planie serialu

22.12.2016, godz. 13:00
Na dobre i na złe odc. 569. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 569. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: materiał prasowy

Okres przedświąteczny jest okazją do podzielenia się radością nie tylko z rodziną ale również ze znajomymi oraz współpracownikami. Tak też właśnie robią aktorzy z serialu "Na dobre i na złe" - organizują sobie wspólną Wigilię, aby uczcić kolejny rok wspólnie spędzony na planie i życzyć sobie wszystkiego najlepszego. Co takiego dzieje się na spotkaniach aktorów "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" nowe odcinki w środy o 20.40 w TVP2

Kiedy nadchodzi koniec kręcenia zdjęć do serialu "Na dobre i na złe", cała ekipa spotyka się w grudniu podczas okresu przedświątecznego na wspólnej Wigilii. Świętują czas spędzony na planie i odrywają się na moment od pracy w "Na dobre i na złe", by pobyć z często już wieloletnimi, koleżankami oraz kolegami. Życzą sobie wszystkiego najlepszego, niczym prawdziwa rodzina.

Zobacz: Na dobre i na złe. Sara zastąpi ciężarną Olę w szpitalu

- To szczególna chwila. Tak duża oglądalność serialu od lat, to zasługa jego jakości, nad którą każdego dnia pracuje cała produkcja. Ważne, żeby takie momenty, jak Wigilia, integrowały - powiedział Michał Żebrowski, czyli Falkowicz w serialu "Na dobre i na złe" w wywiadzie dla gazety "Tele Tydzień". W wypowiedzi wsparł go również Marcin Rogacewicz, czyli bardzo dobrze znany wszystkim fanom serialu "Na dobre i na złe" Przemek:

- Każdy przynosi śledzia i zawsze ten ostatni dzień na planie zdjęciowym jest szalenie miłym akcentem. Co ciekawe, ekipa filmowa w grudniu też inaczej pracuje. Pojawia się jakaś zmysłowość, refleksja, rodzinne spojrzenie na siebie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Krzysztof Radwan demaskuje Dębskiego

Prawdziwym lekarzom często nie jest dane trafić do domu na czas 24 grudnia. Zapewne z tego powodu aktorzy jeszcze bardziej doceniają swoją pracę, że mogą się zrelaksować i pobyć w miłym towarzystwie "na luzie", bez planowego zabiegania.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: