SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Smutny powrót Witka Latoszka do Leśnej Góry. Będzie walczył o życie dziecka

Na dobre i na złe. Smutny powrót Witka Latoszka do Leśnej Góry. Będzie walczył o życie dziecka

09.01.2016, godz. 02:15
Na dobre i na złe odc. 620. Anna (Anna Grycewicz), Witek Latoszek (Bartosz Opania), Witek ((Maurycy Ostasz)
Na dobre i na złe odc. 620. Anna (Anna Grycewicz), Witek Latoszek (Bartosz Opania), Witek ((Maurycy Ostasz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Dobra wiadomość dla fanów doktora Witka Latoszka, bohatera serialu "Na dobre i na złe", i jego odtwórcy Bartosza Opani. W 620 odcinku "Na dobre i na złe" Latoszek wróci do Leśnej Góry. Niepokorny lekarz powraca do szpitala, ale czy na stałe?

"Na dobre i na złe" odcinek 620 - środa, 13.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Witek Latoszek zakończył terapię, ale nie spieszył się z powrotem do pracy i rodziny. Jednak gdy Stefanek, synek jego sąsiadki Anny (Anna Grycewicz) chorujący na autyzm, zacznie gorączkować z powodu zapalenia ucha, lekarz spieszy z pomocą.

Patrz: Na dobre i na złe. Małgorzata Foremniak obraziła się. Zosia Burska nie wróci do Leśnej Góry

Niestety, podany antybiotyk wywołuje u chłopca reakcję alergiczną. Latoszek zawozi chłopca do szpitala w Leśnej Górze. Tam spotyka doktora Konicę (Robert Koszucki), który jest zaskoczony, ale i ucieszony spotkaniem kolegi.

Lena (Anita Sokołowska) natomiast nie wita męża zbyt przyjaźnie. Wyrzuca mu, że po wyjściu z ośrodka nie poinformował jej, iż jedzie w Bieszczady. A ona go potrzebowała i ich syn Felek też.

Patrz: Na dobre i na złe. Nowa Julka Burska. Aleksandra Hamkało zastąpiła Sarę Muldner

Na domiar złego Witek u Leny spotyka jej kolegę z pracy, Staszka (Marcin Kwaśny), który sporo pomaga jej na co dzień. Latoszek jest o niego zazdrosny. Dochodzi do kłótni. Padają ostre słowa, a lekarka nie kryje, że ma dość Witka i małżeństwa z nim.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: