SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Siostra Hany Goldberg uratuje dziecko Oli i Jana

Na dobre i na złe. Siostra Hany Goldberg uratuje dziecko Oli i Jana

09.11.2016, godz. 16:00
Na dobre i na złe odcinek 657, Sara (Magdalena Schejbal), Radwan (Mateusz Damięcki)
Na dobre i na złe odcinek 657, Sara (Magdalena Schejbal), Radwan (Mateusz Damięcki) foto:

Choroba nienarodzonego dziecka będzie prawdziwym dramatem dla Oli (Anna Karczmarczyk). W nowych odcinkach "Na dobre i na złe' Pietrzakówna dowie się, że serce jej synka nie pracuje prawidłowo. Właśnie dla niej w 657 odcinku "Na dobre i na złe" do Polski przyjedzie Sylwia (Magdalena Schejbal). Siostra Hany (Kamilla Baar) przeprowadzi skomplikowany zabieg, który uratuje dziecko Oli i Stanisławskiego!

"Na dobre i na złe" premierowe odcinki w środy, o godz. 20.40 w TVP2

Dramaty nadal ścigają Olę. Niedawno w "Na dobre i na złe" w dniu planowanego ślubu zmarł jej niedoszły mąż. Niedługo później Pietrzakówna dowiedziała się, że nosi w sobie dziecko Jana.

Zobacz: Na dobre i na złe. Nad związkiem Burskich zawisną czarne chmury

Wyniki badań ciężarnej Oli będą niepokojące. Pani ginekolog poszerzy diagnozę i będzie załamana. Okaże się, że jej nienarodzony synek ma poważnie chore serduszko.

-Po śmierci Jana pojawił się kolejny poważny problem. Serduszko jeszcze nienarodzonego dziecka Oli - synka, który z resztą imię dostanie po zmarłym tacie - nie pracuje jak powinno. Jednak komora się nie kurczy. Żeby ratować życie dziecka do Leśnej Góry zostanie sprowadzona specjalistka Magdalena Schejbal - powiedziała serialowa Ola w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień".

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Serial o lekarzach z Leśnej Góry świętuje 17. urodziny

Jak już pisaliśmy - Magdalena Schejbal wcieli się w rolę Sary Goldberg. Siostra Hany zacznie pracę w Leśnej Górze i zostanie z nami na dłużej. Oby tylko udało jej się uratować dziecko Oli i Stanisławskiego! Trzymamy kciuki za mamusię i jej małego szkraba.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: