SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Serial o lekarzach z Leśnej Góry świętuje 17. urodziny

Na dobre i na złe. Serial o lekarzach z Leśnej Góry świętuje 17. urodziny

07.11.2016, godz. 13:00
Na dobre i na złe 17 lat emisji
Na dobre i na złe 17 lat emisji foto: TVP2

17 lat temu, 7 listopada 1999 roku po raz pierwszy w telewizji pojawił się serial "Na dobre i na złe"! Przez te 17 lat wiele się pozmieniało, były zły szczęścia, ale nie zabrakło również tych smutku. Z okazji 17 urodzin serialu "Na dobre i na złe" zapraszamy do przeczytania ciekawostek o ponadczasowym serialu o lekarzach z Leśnej Góry!

"Na dobre i na złe" odcinek 651 - środa, 9.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Serial "Na dobre i na złe", to najdłużej emitowany cotygodniowy serial w polskiej telewizji. Z poczatku widzowie (może niektórzy nawet to pamiętają!) śledzili losy tylko trójki lekarzy: Zosi Stankiewicz (Małgorzata Foremniak), Jakuba Burskiego (Artur Żmijewski) i Brunona Walickiego (Krzysztof Pieczyński). Wtedy dyrektorem szpitala był Tadeusz Zybert (Marian Opania). Jednakże wiadomo, z czasem fabuła zaczęła sie poszerzać i teraz możemy zobaczyć przygody o wiele rozleglejszej liczby bohaterów.

Zobacz: Na dobre i na złe. Nad związkiem Burskich zawisną czarne chmury

Oprócz wątków lekarzy, reżyserowie (było ich aż trzynastu, w tym sam Artur Żmijewski) do fabuły właczają losy pacjentów oraz ich historie. Teraz zapraszamy na kilka zaskakujących faktów na temat serialu "Na dobre i na złe".

650 odcinków serialu "Na dobre i na złe" to aż 530 godzin oglądania przygód lekarzy z Leśnej Góry, co łącznie daje aż około 22 dni! W ciągu tego czasu możemy zobaczyć 3600 aktorów i kilkanaście tysięcy statystów. W serialu "Na dobre i na złe" zostało przeprowadzone 660 operacji.
Słynne "będzie dobrze" średnio w każdym odcinku pada 2 razy. Ta kwestia w całym serialu została powtórzona niemalże 1300 razy!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Stanisławski doprowadzi szpital do ruiny!

Serial "Na dobre i na złe", w każdą środę o godz. 20.40 w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: