SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sara zostanie żoną Piotra?

Na dobre i na złe. Sara zostanie żoną Piotra?

21.12.2016, godz. 18:00
Na dobre i na złe odcinek 658, Sara (Magdalena Schejbal), Piotr (Marek Bukowski)
Piotr (Marek Bukowski) przy samochodzie z Sarą (Magdalena Schejbal) w serialu "Na dobre i na złe". foto:

Sara (Magdalena Schejbal) dołączyła do obsady serialu "Na dobre i na złe" i wiadomo już, że nieźle namiesza w życiu Radwana (Mateusz Damięcki) i Piotra (Marek Bukowski)! W jednym z najnowszych wywiadów pyta proste pytanie: "Będzie ślub z Gawryłą?". Sprawdźcie, co odpowiedziała aktorka i czy to właśnie jej bohaterka w "Na dobre i na złe" zastąpi Piotrowi Hanę (Kamilla Baar)!

"Na dobre i na złe" nowe odcinki w środy, o godz. 20.40 w TVP2

Magdalena Schejbal dołączyła do obsady "Na dobre i na złe" i coś nam mówi, że jej bohaterka - Sara - szybko zdobędzie sympatię szerokiej widowni.

Zobacz: Na dobre i na złe. Życie Oli w rękach Sary i Radwana - ZWIASTUN 657 odcinka

Sara już w 657 odcinku "Na dobre i na złe" podejmie się skomplikowanej operacji w łonie Oli Pietrzak (Anna Karczmarczyk), żeby uratować jej nienarodzonego synka. Po zabiegu wykwalifikowana lekarka zostanie w Leśnej Górze na stałe.

To właśnie dzięki niej dowiemy się więcej o tajemniczej śmierci Hany, ale to nie wszystko. W jednym z najnowszych wywiadów dostępnych na stronie nadobre.tvp.pl pada pytanie o ŚLUB Z PIOTREM!

Szykuje się ślub Sary z Gawryło? - pada pytanie do aktorki.
- Jest jeszcze historia z Radwanem, bohaterem Mateusza Damięckiego. Na razie poznałam scenariusze kilku odcinków, cały czas powstają nowe. Znajduję się w interesującym położeniu - nie wiem, co w dalszej perspektywie wydarzy się w życiu Sary. Gram ją tu i teraz i czekam na rozwój sytuacji - odpowiada Magdalena Schejbal.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Matylda ukrywa swój romans przed Falkowiczem

Wygląda więc na to, że Sara nieźle namiesza w Leśnej Górze, a Piotr i Radwan znów będą walczyć o kobietę! Który z nich zdobędzie serce blondynki? Przekonamy się w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe" w 2017 roku!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: