SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sara zakocha się i zostanie w Leśnej Górze na zawsze

Na dobre i na złe. Sara zakocha się i zostanie w Leśnej Górze na zawsze

13.02.2017, godz. 12:00
Na dobre i na złe odcinek 658 Sara (Magdalena Schejbal) Piotr (Marek Bukowski)
Na dobre i na złe odcinek 658 Sara (Magdalena Schejbal) Piotr (Marek Bukowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Magdalena Schejbal, czyli Sara z "Na dobre i na złe" zdradziła w wywiadzie, że jej bohaterka pozostanie w Leśnej Górze na dłużej! Wziąwszy pod uwagę wcześniejsze przesłanki, możemy wywnioskować, że przyłoży do tego rękę jakiś mężczyzna... Co stanie się z Sarą z serialu "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" nowe odcinki w środy, o godz. 20.40 w TVP2

Sara została w Leśnej Górze po operacji przeprowadzonej na nienarodzonym dzieciątku Oli (Anna Karczmarczyk), by zająć jej miejsce. Czyżby jednak miała zostać w polskim szpitalu w serialu "Na dobre i na złe" na dłużej? Wiele na to wskazuje!

Zobacz: Na dobre i na złe. Stanisławski jest potworem

Do polski ściągnął ją Gawryło (Marek Bukowski), by prosić o pomoc. Następnie kazał jej się wynosić z powrotem do Stanów Zjednoczonych, by przypadkiem nie przyszło jej do głowy wygadać, kto naprawdę jest ojcem synka Sary (Kamilla Baar). Ale oczywiście porywcza Mandel nie posłuchała. W wywiadach dostępnych na stronie nadobre.tvp.pl pojawiło się pytanie skierowane do magdaleny Schejbal o ślub... właśnie z Piotrem! Czyżby faktycznie w "Na dobre i na złe" miał pojawić się wątek ich romansu?

Oprócz tego pozostaje jeszcze kwestia innego mężczyzny z "Na dobre i na złe" w życiu Sary. Chodzi o Radwana (Mateusz Damięcki). Mandel po wypadku lekarza przejmie również jego stanowisko

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola straci dziecko?!

- Jest jeszcze historia z Radwanem, bohaterem Mateusza Damięckiego. Na razie poznałam scenariusze kilku odcinków, cały czas powstają nowe. Znajduję się w interesującym położeniu - nie wiem, co w dalszej perspektywie wydarzy się w życiu Sary. Gram ją tu i teraz i czekam na rozwój sytuacji - mówi Magdalena Schejbal, której bohaterka oprócz tych dwóch mężczyzn, była niegdyś również ukochaną Barta (Piotr Głowacki)... Sara to bardzo tajemnicza postać, a jak w końcu sytuacja się rozwinie, zobaczymy w nadchodzących odcinkach serialu "Na dobre i na złe".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: