SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sara ma męża

Na dobre i na złe. Sara ma męża

08.03.2017, godz. 15:15
Na dobre i na złe odcinek 658 Sara (Magdalena Schejbal) Piotr (Marek Bukowski)
Na dobre i na złe odcinek 658 Sara (Magdalena Schejbal) Piotr (Marek Bukowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Jakiś czas temu w Leśnej Górze pojawiła się Sara (Magdalena Schejbal). Kuzynka Hany (Kamilla Baar) uratowała życie nienarodzonego dziecka Oli (Anna Karczmarczyk) i została w szpitalu na stałe zajmując etat po poturbowanym Krzysztofie (Mateusz Damięcki). W nowych odcinkach "Na dobre i na złe"  na jaw wyjdą jej największe sekrety. Dlaczego do tej pory nie wiedzieliśmy, że Sara z "Na dobre i na złe" jest mężatką?!

"Na dobre i na złe" nowe odcinki w środy, o godz. 20.40 w TVP2

Kim dokładnie jest Sara i co robi w Leśnej Górze? Jej niespodziewany przyjazd do Leśnej Góry nagle się przedłużył. Pani ginekolog jest lubiana i cieszy się renomą wśród pacjentów. O jej życiu prywatnym jednak niewiele wiadomo...

Zobacz: Na dobre i na złe. Agata zamieszka u Szczepana?

W kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" to się zmieni. Na jaw wyjdzie fakt, że Sara jest mężatką. Tym bardziej dziwi nas fakt, że ukrywa się w Leśnej Górze i nikomu nie wspomina o swojej drugiej połówce. Początkowo nawet podejrzewano, że lekarka uwiedzie Piotra (Matek Bukowski) załamanego śmiercią ukochanej Hany, lub zajmie się Krzysztofem Radwanem.

Te plotki śmiało możemy uciąć! Sara jest zajęta i choć nie nosi obrączki na palcu, wkrótce dowiemy się o wybraku jej życia. Już nie możemy się doczekać! Domyślacie się, kim jest jej partner?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: