SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Rozstanie Wiktorii i Adama! Znamy losy kochanków z Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Rozstanie Wiktorii i Adama! Znamy losy kochanków z Na dobre i na złe

28.03.2016, godz. 18:00
Na dobre i na złe odc. 633. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 633. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Zapowiada się bolesne rozstanie w "Na dobre i na złe"! Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) i Adam (Grzegorz Daukszewicz) rozstaną się? Aktorzy są przekonani, że producenci serialu "Na dobre i na złe" przygotowali czarny scenariusz dla ich bohaterów. Ich miłosną sielankę wkrótce ktoś przerwie. Kto to będzie?

W "Na dobre i na złe" Wiktoria i Adam są szczęśliwą parą, ale ta sielanka nie będzie trwała wiecznie. Aktorzy boją się, że ich szczęśliwy związek z ekranu szybko dobiegnie końca!

Zobacz: Na dobre i na złe. Tajemnica pocałunków Wiktorii i Adama. Jak aktorzy całują się na planie?

Teraz się na to nie zapowiada - Na razie kwitnie, jest dobrze. Wiadomo, że trzeba trochę pokomplikować - powiedział Adam Krajewski, czyli Grzegorz Daukszewicz w "Pytaniu na Śniadanie".

Wiktoria Consalida, czyli Katarzyna Dąbrowska podziela zdanie przyjaciela i jest niemal pewna, że scenarzyście niedługo zgotują im rozstanie! - Spodziewamy się tego, że scenarzyści w końcu zdetonują nam jakąś bombę w tej idylli. Jak wiadomo nie ma szczęśliwych związków w serialach - powiedziała aktorka.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria i Adam z Na dobre i na złe prywatnie są przyjaciółmi

Co, lub raczej kto zniszczy ich związek? Aneta (Natalia Rybicka), Tomasz (Ireneusz Czop) a może Blanka (Pola Gonciarz)? Jest wiele możliwości... Jedno jest pewne - fani Wiki i Adama nie mają powodów do radości.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: