SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Rozstanie Blanki i księdza Maćka

Na dobre i na złe. Rozstanie Blanki i księdza Maćka

23.10.2016, godz. 12:28
Na dobre i na złe odcinek 649 Blanka (Pola Gonciarz) Maciek (Adam Bobik)
Na dobre i na złe odcinek 649 Blanka (Pola Gonciarz) Maciek (Adam Bobik) foto: ATM Grupa

Bolesne rozstanie w "Na dobre i na złe". Maciek (Adam Bobik) rzuci Blankę (Pola Gonciarz) dla Boga! W 649 odcinku "Na dobre i na złe" młody ksiądz spłaci swój dług za życie przyjaciela i zakończy związek, który wiele dla niego znaczył. Młodzi poznali się w szpitalu, oboje chorowali na raka, połączyła ich silna miłość, ale wiara okazała się ważniejsza. Zobaczcie jak wyglądało ostatnie spotkanie Blanki z klerykiem w "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 649 - środa, 26.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Blanka i Maciek wspierali siebie wzajemnie podczas walki ze swoimi chorobami. Młody kleryk zakochał się w dziennikarce, zresztą z wzajemnością. W 649 odcinku ich drogi, na nieszczęście, się rozejdą.

Zobacz: Na dobre i na złe. Kasia Smuda wychodzi ze szpitala

Maciek zaczął kwestionować swoje powołanie oraz miłość do Boga. Zakochał się w Blance do stopnia, w którym rozważał porzucenie dotychczasowej drogi życiowej, którą obrał. Kiedy ich wspólny przyjaciel Tomek (Patryk Czerniejewski) był w bardzo ciężkim stanie, kleryk postanowił złożyć przysięgę przed sobą i Bogiem. Zawarł z nim umowę: jeżeli Tomek przeżyje, to odpuści sobie Blankę. W tym samym czasie młodej dziennikarce udało się wymusić na Stanisławskim (Marek Ślosarski) wykupienie leku, który pozwolił przeżyć piłkarzowi. Kiedy Maciek się dowiedział, widocznie go to zasmuciło. Ale umowa, to umowa - szczególnie z Bogiem. W 649 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Blanka i Maciek będą musieli się pożegnać. Kleryk wraca do seminarium, a na małą Consalidę będą czekać nowe wyzwania w zawodzie.

- Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać... - Powie chłopak, na co Blanka odpowie zaprzeczeniem.
- Nie przepraszaj...

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Blanka w peruce po chemioterapii

Drogi Blanki i Maćka w 649 odcinku serialu "Na dobre i na złe" rozejdą się, ale czy na zawsze? Może będzie im dane spotkac się ponownie? Wzruszające pożegnanie zakochanych, którzy nie mogą być razem: 649 odcinek serialu "Na dobre i na złe" już środę 26 października o godzinie 20.40 w TVP2. Fani "Na dobre i na złe" nie mogą tego przegapić!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: