SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Robert zniszczy związek Sylwii i Radwana

Na dobre i na złe. Robert zniszczy związek Sylwii i Radwana

15.11.2016, godz. 14:41
Na dobre i na złe odcinek 640. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert Dębski (Bartosz Porczyk)
Na dobre i na złe odcinek 640. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert Dębski (Bartosz Porczyk) foto: TVP2

Radwan (Mateusz Damięcki) powie Sylwii (Magdalena Turczeniewicz) w 656 odcinku serialu "Na dobre i na złe", że powinna przestać aż tak bardzo przejmować sie Robertem (Bartosz Porczyk). Z początku zgodzi się ze swoim ukochanym, jednakże nie na długo. Robert ponownie wykorzysta swoje rzekome kalcetwo, aby zwróić na siebie uwage doktor Mróz!

"Na dobre i na złe" odcinek 656 - środa, 14.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Radwan naprawdę zakochał się w Sylwii! Nic więc dziwnego, że nie spodoba mu się to, że wokół lekarki wciąż kręci sie jej byly, w dodatku ściągając na siebie całą uwagę jego wybranki serca. Postanowi porozmawiąc z nią w 656 odcinku serialu "Na dobre i na złe" o tym, co mu się w tym wszystkim nie podoba.

Zobacz: Na dobre i na złe. Skomplikowana operacja w Leśnej Górze. Czy nienarodzone dziecko Oli i Jana przeżyje?

Radwan zacznie naciskać na Sylwię, żeby dała sobie spokój i pozwoliła dac sobie oraz jemu szansę na stworzenie czegoś więcej, co nawet mogłoby przetrwać nieco dłużej. Krzysztof, jak podaje "Świat Seriali", będzie również namawiał ją w 656 odcinku serialu "Na dobre i na złe", aby przestała się poświęcać na swojego eks. Doktor Mróz, również zakochana w Radwanie, z początku się zgodzi, ale wiadomo - łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, szczególnie, kiedy ma się doczynienia z człowiekiem takim jak Robert. Manipulator nie będzie chciał odpuścić Sylwii.

Kiedy zobaczy, jak para całuje się w 656 odcinku serialu "Na dobre i na złe" postanowi się zemścić. Następnego dnia, gdy doktor Mróz i Krzysztof będą w 656 odcinku serialu "Na dobre i na złe" wychodzić ze szpitala, Robert nagle "wypadnie" z wózka inwalidzkiego. Oczywiście, dobroduszna Sylwia od razu przejmie się trudnym losem swojego byłego kochanka. Plan Dębskiego wypali - swoim udawanym (kolejnym!) wypadkiem zniszczy randkę na która właśnie wybierała się para...

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Klaudia dowie się o zdradzie i odwoła ślub z Konicą?

Mściciel nie będzie chciał za żadne skarby odpuścić Sylwii. Będzie prześladowana, dopóki sama nie powie "stop", albo dopóki Krzysztof nie zrobi czegoś z natrętnym Robertem! Czy zauważy, że Sylwia Mróz jest manipulowana i jej pomoże? Czy też odpuści sobie związek z nią, nie mogąc znieść wiecznie unoszącego się nad nią widma byłego kochanka?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: