SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Przeniosą się z TVP do TVN?

Na dobre i na złe. Przeniosą się z TVP do TVN?

29.01.2017, godz. 10:04
Na dobre i na złe odcinek 576, Zuza (Julia Kamińska), Witek Latoszek (Bartosz Opania)
Na dobre i na złe odcinek 576, Zuza (Julia Kamińska), Witek Latoszek (Bartosz Opania) foto: materiał prasowy

Julia Kamińska i Bartosz Opania znani m.in. z serialu "Na dobre i na złe" przenoszą część swojej kariery z TVP do TVNu! Już niedługo zobaczymy ich w innych, znanych produkcjach. Gdzie i w czym wystąpią aktorzy z "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" nowe odcinki w każdą środę o godz. 20.40 w TVP2

Julia Kamińska już wcześniej grała w produkcji TVN "Singielka", a od 1 lutego 2017 roku będziemy mogli ją zobaczyć w innym serialu - aktorka wystąpi w "Na Wspólnej" jako Roma Lenarska w 2420 odcinku. Okaże się, że zostanie zatrudnia w tym samym miejscu, gdzie Kinga (Ilona Wrońska). Julia Kamińska wpadnie na jadącą na rowerze kobietę i w ten sposób nawiążą ze sobą pierwszy kontakt.

Zobacz: Na dobre i na złe. Robert odwiedzi umierającego Radwana w szpitalu

Za to dla Witka Latoszka, czyli Bartosza Opani, to jest pierwsze takie przeżycie, jeżeli chodzi o pracowanie jednocześnie dla stacji TVP i TVN. Pojawi się w serialu "Druga szansa" 3 odcinku 3 sezonu i już wiadomo, że nie polubią się z Moniką (Małgorzata Kożuchowska). Bartosz Opania zagra Maćka, który dopiero co wrócił z Włoch. Nieco narobi zamieszania w życiu Lidki (Maja Ostaszewska), która postanowi rozpocząć swój własny biznes!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Sylwia nie wsadzi Roberta do więzienia

To z pewnością będzie spore wyzwanie zarówno dla Julii Kamińskiej, jak i dla Bartosza Opani. W końcu to oznacza kręcenie dwóch produkcji na raz, czyli dwa razy więcej stresu, niewyspania i zmęczenia. Jednakże wierzymy, że aktorzy pomimo trudności doskonale sobie poradzą!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: