SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Przemek po zaręczynach Oli i Jana nie będzie już ojcem Frani! Ola zabierze mu córkę

Na dobre i na złe. Przemek po zaręczynach Oli i Jana nie będzie już ojcem Frani! Ola zabierze mu córkę

05.04.2016, godz. 14:45
Na dobre i na złe odc. 618. Ola (Anna Karczmarczyk), Przemek (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odc. 618. Ola (Anna Karczmarczyk), Przemek (Marcin Rogacewicz) foto:

Niedługo w "Na dobre i na złe" Ola (Anna Karczmarczyk) i Jan (Krzysztof Kwiatkowski) wezmą ślub, a co to oznacza dla Przemka (Marcin Rogacewicz)? Lekarz będzie chciał utrzymywać stały kontakt z Franią (Karolina Wańszys), ale była partnerka i jej nowy wybranek znacznie mu to utrudnią. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" Jan odnajdzie się w roli ojca i będzie chciał się pozbyć Zapały ze swojego życia.

"Na dobre i na złe" odcinek 634 - środa, 20.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 634 odcinku "Na dobre i na złe" Jan oświadczy się Oli, a Pietrzakówna przyjmie jego zaręczyny. Zakochani zaczną planować ślub, a Przemek Zapała będzie przeżywać w tym czasie prawdziwy dramat.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Oświadczyny Konicy. Klaudia nie chce być żoną Rafała

Były partner Oli i ojciec Frani łudził się, że jeszcze kiedyś odzyska ukochaną i będą mogli stworzyć szczęśliwą rodzinę. Na drodze stanął mu jednak Stanisławski, który zrujnował wszystkie jego plany. W dodatku młody lekarz i Ola postanowią ukrócić kontakt Frani z biologicznym ojcem...

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola i Jan wezmą ślub

Przemek wkrótce wpadnie w wir pracy, ale mimo to będzie starał się spędzić coraz więcej czasu ze swoim dzieckiem. Zdradzę, żę była partnerka nie ułatwi mu zadania - powiedział aktor w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: