SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Przemek nie ufa Oli i wciąż boi się o Franię

Na dobre i na złe. Przemek nie ufa Oli i wciąż boi się o Franię

29.12.2015, godz. 15:00
Na dobre i na złe odc. 618. Ola (Anna Karczmarczyk), Przemek (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odc. 618. Ola (Anna Karczmarczyk), Przemek (Marcin Rogacewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Mała Frania (Karolina Wańszys) z "Na dobre i na złe" jest już bezpieczna, ale Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) nadal nie potrafi zapomnieć o tym, że jego córka zaginęła, że Ola (Anna Karczmarczyk) zostawiła ją ze swoim ojcem alkoholikiem. W 619 odcinku "Na dobre i na złe" całymi dniami przesiaduje u Oli i Jana (Krzysztof Kwiatkowski) w pokoju rezydentów, by mieć Franię na oku. Żyje w ciągłym napięciu, bo nie wie czy może zaufać byłej kochance. A to nie podoba się nie tylko Oli, lecz także Jankowi, którzy powoli mają dosyć ciągłej kontroli Przemka.

"Na dobre i na złe" odcinek 619 - środa, 30.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Ola i Przemek z "Na dobre i na złe" mogli stracić córkę. Niewiele brakowało a opieka społeczna odebrałabym im Frankę. Wolę też nie myśleć co by się stało z Franią, gdyby policjanci nie odnaleźli jej porzuconej w nocy przez dziadka pijaka w samochodzie na parkingu.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Sylwia Mróz straci dziecko po ataku padaczki

Od zaginięcia Frani minęło już kilka dni, lecz Przemek wciąż bije się z myślami, że tak niewiele brakowało do targedii. Cały czas obwinia też o wszystko Olę, która zostawiła ich córkę z ojcem alkoholikiem. Co prawda nie wiedziała, że Andrzej Pietrzak (Olgierd Łukszewicz) znów pije, lecz mogła to sprawdzić nim powierzyła mu opiekę nad Franią.

W 619 odcinku "Na dobre i na złe" Ola i Jan zaczynają mieć dosyć ciągłej obecności Przemka w ich życiu. Zapała każdą wolną chwilę spędza z córką, nie pozwalając tym samym zakochanym na choćby moment intymności.

Patrz: Na dobre i na złe. Wypadek córki Marty i Rafała Konicy. Marta wróci do Leśnej Góry dla córki

Przemek nie ma jednak sobie nic do zarzucenia. Na każdym kroku daje Oli odczuć, że stracił do niej zaufanie, że boi się zostawiać z nią Franię.

W końcu Ola i jej kochanek wpadają na pomysł, by zaprosić ojca Franki na kolację i spróbować wypracować jakiś kompromis. Nie chcą ograniczać jego kontaktów z Franią, ale nie chcą dłużej żyć w takim trójkącie.

Zapała zgadza się na rozmowę, lecz od razu zaznacza, że nie zrezygnuje z własnego dziecka, że to on, a nie Janek jest jej ojcem i będzie zawsze blisko niej. Bezpieczeństwo Frani w tej chwili jest dla Przemka najważniejsze.

Tymczasem Zuza (Julia Kamińska) namawia przyjaciela, by wyprowadził się z hotelu rezydentów.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: